2733
2734
عنوان

تولد شوهر و بابام

368 بازدید | 29 پست

خانما تولد شوهرم و بابام تو یه روزه بنظرتوت کادو چی بخرم براشون؟  بابام 54 سالشه و شوهرم هم 28 سالشه. به چیز به صرفه و قیمت مناسب. پیشنهادتون محترمممممم

واسه شفای همه بیماران صلوات... خاصه داداشم جوونن گلم عشقم که تو 24 سالگی ام اس گرفته... تو رو خدا هر کی دید صلوات بگه براش... غم نبینین

ساعت خوبه ولی بابام که نمیشه دستبند بخرم😉

واسه شفای همه بیماران صلوات... خاصه داداشم جوونن گلم عشقم که تو 24 سالگی ام اس گرفته... تو رو خدا هر کی دید صلوات بگه براش... غم نبینین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عطر کمربند

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2728

تولد بابات پیرهن قشنگ اینا بگیر  تولد همسرت سه چهار تا کادو بگیر   یکیش جوراب   وقتے ناامید شد یکیشم بده ست زیرپیرهن و شورت    یکیشم یه لطوان جادویے یا چیزے    یکیشم بهترین مثلا گوشے اینا    در اخر خودتو روبان بندے کن تقدیم کن    خیلے جذاب میشه

2738
تولد بابات پیرهن قشنگ اینا بگیر  تولد همسرت سه چهار تا کادو بگیر   یکیش جوراب   وقتے ...

باحال بود 😅

+ بگو بارون بیاد آروم میشم                      _ آروم باش بارون میشم                        
من تولد همسر و برادرم تو یه روزه برای همسرم ساعت خریدم برای داداشم دستبند چرم که وسطش طلا داشت

من تولدهمسرو و مادرشوهرم تویکروزه خواهر هاهاهاها

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه

پیرهن؛شلوار-واسه شوهرتم تیشرت و شلوارک😜

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗
تولد بابات پیرهن قشنگ اینا بگیر  تولد همسرت سه چهار تا کادو بگیر   یکیش جوراب   وقتے ...

😂😂😂😂روم نمیشه

2706