2703
2553
عنوان

راهی برای نجات از عفونت واژن

| مشاهده متن کامل بحث + 456289 بازدید | 208 پست
لیلی جان منم خیلی ساله دچار این ماجرا هستم. وقتی از دستشوئی میای بیرون خودتو با سشوار خشک کن. یه پماد واژینال هست اسمشو یادم رفته. پماد بتادین واژینال هست اونم مصرف کن. از همه اینا بهتر اینه: کپسول فنوکونازول بگیر 3 روز هر 1روز در میون بخور . تو این هفته هم نزدیکی نکن. خوب می شه. اگر این درمان تو زمان پری باشه که مطمئنی باردار نیستی که چه بهتر
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم پارسال چندین ماه درگیر بودم اینقدر مترونیدازول خورده بودم که زبونم سیاه شده بود و دهنم ببخشید بوی خیلی بدی میداد....
اول که نمیدونستم از این قرصه...فکر کن چه عوارضایی داره یکیشو خودم دیدم معلوم نیس سر بدن چی میاره....
کلی دکتر و...
خدا رو شکر به لطف خدا با طب گیاهی آشنا شدم.....همه دستورات فیزیکی مثل شستن و خشک کردن و لباس زیر اتو کردن و...که بچه ها گفتن رو انجام دادم +تزریق واژینال عسل 100 در 100 طبیعی به مدت 10 شب فکر کنم و دوباره هم یکم فاصله انداختم و چند شبی انجام دادم خلاصه اونقدر انجام دادم که حس کردم خوب خوب شدم خدا رو شکر...البته همون 14 شب اینا شد.
باور کن زندگیمو مختل کرده بود.خدا رو شکر میکنم...یادم میفته وایییییییییی...
عسل خیلی عالیه.
اگه جوشونده پونه و آویشنم همزمان بخوری و رژیم غذایی چیزای طبیعی بخوری منظورم چیزایی مثل قند و شکر مخصوصا شیرینی نخوری و چیزای کارخونه ای سیستم ایمنی بدنت به لطف خدا میره بالا و زودتر خوب میشی انشاءالله
2456
منم چند ساله شدیداً درگیرم. از قبل از بارداریم تا حالا که پسرم 4 سالشه. هزار بار دکتر رفتم و هزار جور آنتی بیوتیک مصرف کردم. حتی شوهر بیچارم هم یه مدت مصرف می کرد. اینقدر بخاطر این مسئله حواسم به بهداشتم هست که یه وقتهایی حالت وسواسی پیدا می کنم اما هیچ تاثیری نداره و همیشه خارش دارم. لباس زیرم رو اگه بیشتر از ده ساعت بپوشم بو می گیره. این خارش یه وقتایی زندگیم رو مختل می کنه. واقعاً موندم چه کنم. ممکنه در مورد استفاده واژینال عسل طبیعی بیشتر توضیح بدید. نمی دونم دقیقاً چطوری باید استفادش کرد. با چه وسیله ای . طرز تهیش چطوریه. اگه می شه کامل توضیح بدید. شاید از این مرض چند ساله رها بشم. در مورد عنبر نسارا هم همینطور.
هزار بار ممنون.
مینا جون قبل از حاملگی خارشو عفونت داشتی ؟ چه جوری باردار شدی ؟ مشکلی تو دوران بارداری برات پیش نیومد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من با وجود اینکه یه کم بهتر شدم ، اما جرات حامله شدنو ندارم .
2714
تاپیکهایی که در مورد واژینال عسل نوشته شده :

http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=54254&postID=2587404#2587404

http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=28141&postID=1663796#1663796

http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=20855&postID=1405811#1405811
ممنون کپلی جون.خیلی خوب بود.من هم مصمم شدم استفاده کنم(به همراه وان آب جوشیده و جوش شیرین). خیلی وضعم وخیمه. از آنتی بیوتیک هم دیگه بیزارم. هیچی غیر از عوارض برام نداشته.

من توی اصفهان هستم و نمی دونم عسل صد در صد طبیعی رو از کجا می شه تهیه کرد. یعنی این عسلهای توی سوپر مارکتها (منظورم عسل های مارکدار صادراتی مثل پونیک یا آریبال یا حتی مهرام و ... که روشون نوشته طبیعی ) قابل اطمینان نیستن؟ یعنی باید از عطاری تهیه کنیم. می شه یکی راهنمایی کنه لطفاً؟
خواهش مینا جون ، راستی شما سئواله منو جواب ندادی .... مینا جون قبل از حاملگی خارشو عفونت داشتی ؟ چه جوری باردار شدی ؟ مشکلی تو دوران بارداری برات پیش نیومد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من با وجود اینکه یه کم بهتر شدم ، اما جرات حامله شدنو ندارم .
دوست من کپلی جان
فکر نمیکنی نوشتن این مطلب توی قسمت سخن مدیر درست نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عزیزم هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد

اینو باید توی پیش از بارداری مینوشتی نه توی سخن مدیر !
Khatati.com
IMG4UPبنام آنکه نیلوفر را آفرید برای تنها زیستن و پاک ماندن میان لجن ها..
2706