2726
عنوان

اخلاق بده همسر😔😔😔😔

581 بازدید | 42 پست

شوهرم هر چیزی و که من بگم میگه نه بابا اشتباه میکنی😲 اون نیست بعد خودش میگه اینی که من میگم درسته.الان یه فیلمی و من دیدم اون ندیده میگه فلان بازیگر همونه که تو فلان فیلم بوده میگه نه بابا اون این نیست که سر همه چییییی اینجوریه کفرمو دراورده😩😩😩

اخلاقای بده شوهر شما چیه که عصبیتون میکنه؟؟؟؟؟؟؟

من و شوهرم خیلی بچه دوست داریم اما بخاطر شرایط کار شوهرم میترسم بیارم😥                                        خدایا میشه یهویی حامله شم اونم دوقلو تمام سختیاشو به جون میخرم اخه عاشق دوقلوام               میشه واسه براورده شدن حاجتم یه صلوات مهمونم کنی... ممنونتم عزیز دلم ❤❤❤

بدقول بودنش اذیتم میکنه

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته همتا هم نداری که وقت نبودنت به دلم وعده بدهم شاید مثلش را پیدا کنم! آقای بی همتای من بیا  اللهم عجل لولیک الفرج

شوهر من ناخوداگاه

هركي هرچي بگه

تهش يه نهههه ميگه بعد شروع ميكنه حرف خودشو ميزنه

خيلي وقتها هم حرفش همون حرف طرف

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بدقول بودنش اذیتم میکنه

منم خیلی عصبی میشم از این رفتارش میگم باشه اصلا تو درست میگی دلم میخواد اون لحظه خفش کنم

من و شوهرم خیلی بچه دوست داریم اما بخاطر شرایط کار شوهرم میترسم بیارم😥                                        خدایا میشه یهویی حامله شم اونم دوقلو تمام سختیاشو به جون میخرم اخه عاشق دوقلوام               میشه واسه براورده شدن حاجتم یه صلوات مهمونم کنی... ممنونتم عزیز دلم ❤❤❤

دقیقا این عادت خیلی از مرداس منکه دیگه بهش محل نمیدم تو این مورد...بعضی وقتا هم عینه خودش رفتلر میکنم...یه جورایی ک میشینه میخنده میگه ادا منو درمیارییییی??😄

استارتر شوهر منم این اخلاقو داره که من بیشتر بهش میخندم یکم حرص میخورم ولی بروز نمی دم.اینکه وقتی باخانوادش میریم بیرون بیشتر با اوناحرف میزنه البته چن بار به روش آوردم الان بهتر شده

اینکه کشته مرده خونوادشه حالی که اونا به اون خوبیم که فکرمیکنه نیستن .همینش دیوانم کرده.

بخاطر حرف همونا برداشت خونه زندگیه منواورد یک شهردیگه نزدیک خونوادش . دلم خونه 

برام دعا کنید برگردن شهر خودم توروخدااااا

مرد خوب .. مردیه که هنوز لو نرفته!
گیر میده به آرایش کردن و لباسم😑😑😑😑

اینم هست منتها من میگذرم ازش اما این اخلاقش بده 

این مامان منه

😂😂

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.
2706