2733
2734

خودتون یا از اطرافیان کسی جدیدا بیمارستان آریا سزارین کرده؟ کدوم دکترش به راحتی اجازه سزارین اختیاری میده بی حرف و حدیث. از طبیعی وحشت دارم. سز میخوام. و اینکه من بیمه تکمیلی طرف قرارداد آریام و اگه دکتر هم با دفترچه ام قرار داد داشته باشه هزینه رو همون موقع کم میکنن یا بعدا؟  ممنون 

تیکر تولد پسر عزیزم😍

سلام منم مشکل شمارو دارم و از طبیعی به شدت میترسم دکترم داوودآبادیه و چندتا دکتر دیگه هم پرسیدم نامه نمیدن واسه سز برای بچه اول مگر اینکه مشکل داشته باشیم در ب در دنبال ی دکترم

راجب هزینه هم اینو میدونم که پولو پرداخت میکنین بعد پول بهتون برمیگرده دیگه نمیدونم عوض شده جدیدا یا نه

سلام منم مشکل شمارو دارم و از طبیعی به شدت میترسم دکترم داوودآبادیه و چندتا دکتر دیگه هم پرسیدم نامه ...

ممنون عزیزم. اره خب اجازه نمیدن. اما بیمارستانای خصوصی چی؟ 

تیکر تولد پسر عزیزم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
همه دکترایی ک پرسیدم یه حرفو میزنن میگن طبیعی با اینکه بیمارستانای خصوصی عمل میکنن

دکتر منم همینو میگه متاسفانه. نمیدونم چششون شده.شانس ما. والا جدیدا چند نفر رو دیدم رفتن خصوصی بدون دلیل سز شدن 

تیکر تولد پسر عزیزم😍
دکتر منم همینو میگه متاسفانه. نمیدونم چششون شده.شانس ما. والا جدیدا چند نفر رو دیدم رفتن خصوصی بدون ...

یه خانومی تو مطب بهم گفت بمون اصرار کن به دکترت آخر راضی میشه ولی خب یه ریسکه واسه همین دارم تا قبل عید ی دکتر جدید پیدا میکنم اگه پیدا کردم حتما بهت اطلاع میدم😘

2738
مرسی عزیزم لطف میکنی. بهت درخواست دوستی میدم الان 

سلام خانومی چطوری دکتر پیدا کردی واسه سزارین؟؟ ببخشید من دیر اومدم من دکترمو عوض کردم رفتم پیش دکتر جلالی مطبش زیتونه خیییلی عالیه مهربونو عالی😍 بیمارستان آریا هم عمل میکنه

سلام خانومی چطوری دکتر پیدا کردی واسه سزارین؟؟ ببخشید من دیر اومدم من دکترمو عوض کردم رفتم پیش دکتر ...

سلام عزیزم خوبی. من 22 فروردین زایمان کرد.. سزارین اورژانسی شدم. دکتر چنانی عملم کرد 

تیکر تولد پسر عزیزم😍