2410
2553
عنوان

فوری فوری علائم سقط؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 560478 بازدید | 139 پست
سلام دوستان من تجربه های تلخ زیاد داشتم خواستم بگم بدونید هر گونه لکه بینی و درد غیر طبیعی در بارداری نشانه خوبی نیست من 2 بار در هفته 8 سقط داشتم سری اول زیر دل سوزش و درد سری دوم کمر درد درد بالای کمر سقط لخته با خونریزی همراهه بعد لخته ها کمتر میشه کسانی که لخته و خون دفع کردن و جنین سالمه قطعا دو تا جنین داشتن که یکیش دفع شده من سری دوم اینطوری بود البته هماتومم ممکنه باعث خونریزی بشه موفق باشید.

سلام به همه اعضای محترم من تازه واردم.میخواستم راهنماییم کنید.من2هفته پیش نزدیکی داشتم وکم کم علائم بارداری روحس کردم مثل دردسینه .خستگی ودردتخمدان راست وبعدچندروزچپ.الان3روزه علائم روبه بهبوده سینه هاشل شده ودردشم کمترولی یه دردایی مثل دردقبل پریودتوی دل وپاهام احساس میکنم حتی دهانه واژن یه دردای خفیفی داره وزیردلم یه جورایی میسوزه.هنوزتست ندادم که ببینم چه خبره.خودم مشکوک به بارداریم ولی الان یکم ترسیدم که نکنه باردارم ومیخوادسقط بشه.میشه لطفاراهنمایی کنید؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام.من۶هفته باردارم Lmp12مرداد بود از ۲۰لکه بینی داشتم رفتم دکتر شیاف داد ۳۱رفتم سونو سن حاملگیم ۵هفته و دو روز بود اما جنین دیده نشد گفتن ۱۰ روز دیگه برم الان لکه بینیم به خون ریزی تبدیل شده گاهی هم لخته دفع میکنم یعنی امکان داره بچه ام مونده باشه

تو رو خدا کمکم کنید خیلی داغونم😔😔😔😔

2456

خواهش میکنم اگه کسی هست راهنماییم کنه عدد بتام درست روزپریودم ۴۶ بود گفتن مشکوک ب حاملگی خارج رحم هستم اما بعد لز ۴بار ازمایش دادن ۳۴۳ شد و گفتن خوبه درد زیاد ندارم سیاف پروژسترون هم استفاده میکنم هنوز سونو نرفتم کسی سابقه حاملگی خارج رحم داشته

خدایا تنهام نزار
2714

سلام  من تازه متوجه شدم باردارم البته آزمایش خونم هورمون بتا بالای 1000بود احتمال داره اصلا حاملگی نباشه چون من هیچ حالتی ندارم فقط بعضی وقتا سمت چپ زیر شکمم درد میگیره

سلام من چهار روز از سقطم گذشته.از فردای سقطم تهوع هام کاملا رفع شده خیلی خوب شده اشتهام علایمم هم کاملا رفع شده.به نظرتون رحم من کاملا خالی شده.سقط کامل انجام شده؟؟؟؟

فاطمه.۳۰ساله مامان زینب ۱۲ساله حج

نینی منم هفته 7قلبش میزد.شنیدم تپشش رو ولی هفته ٨ قلبش ایستاد.خیلی غصه خوردم خیلی گریه کردم دیگه چشمام داره میسوزه از گریه...

نینیمو از دست دادم.با عشق تو دلم بزرگش کرده بودم روحا خیلی داغونم.

فاطمه.۳۰ساله مامان زینب ۱۲ساله حج

سلام 

من امروز روز 32م دورمه 

این ماه آی یو آی کردم یک هفته است لکه بینی قهوای دارم  و دور روز اخیر حتی خونریزی هم داشته ام 

دو روز پیش آزمایش بتا دادم عدد 9/7 بود که گفتن 48 ساعت بعد تکرار شود با دکتر صحبت کردم بخاطر لکه بینی زیاد از دو روز پیش روزی یک شیاف 400 مصرف کردم امروز مجدد آزمایش دادم عدد بتا به 18/9 رسید آزمایشگاه مجدد دستور به تکرار آزمایش در 48 ساعت آینده  کرد 

و گفت استراحت مطلق کنید چون نطفه ضعیف است 

از بعد از ظهر خونریزیم بیشتر شده آیا احتمال بارداری هنوز وجود دارد؟ با توجه به این که من لخته خون مشاهده نکردم 

بنظرتون آزمایش بارداری رو طبق گفته آزمایشگاه مجدد بدم؟  یا با توجه به خونریزی دیگر لازم نیست

ممنون میشم کمک کنید 😳

خدایا دوستت دارم، بخاطر همه نعمتات شکر، برای رحمتت بهم توفیق شکرگذاری و برای حکمتت توفیق صبر عطا کن   
2706