2726
عنوان

فوری فوری علائم سقط؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 560757 بازدید | 139 پست
سلام دوستان من شش هفته و دو روز هست که حامله هستم امروز صبح وقتی از خواب بیدار شدم دیدم یه لکه ی قهوه ای روی دستمال بود البته خیلی کم بود من قبلا دو بار سقط کردم و الان خیلی میترسم دکتر هم رفتم میگه طبیعیه و اگه بخواد سقط بشه نمیتونیم کاری کنیم من چکار کنم، خدایا دیگه خستم!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

‎به خدا دست خودم نیست اگر می رنجم ‎یا اگر شادی زیبای ترا به غم غربت چشمان خودم می بندم ‎من صبورم اما ‎چقدر با همهء عاشقیم محزونم ‎و به یاد همهء خاطره های گل سرخ ‎مثل یک شبنم افتاده ؛ زغم مغمومم ‎من صبورم اما ‎بی دلبل از قفس کهنهء شب میترسم ‎بی دلیل از همهء تیرگی تلخ غروب ‎و چراغی که تو را ؛ از شب متروک دلم دور کند می ترسم ‎من صبورم اما ‎آه.. این بغض گران صبر نمی داند چیست
لیلا جان شیاف سیکلوژیست و آسپرین باید بخوری و استراحت زیاد کن انشالااا برطرف میشه
خدایا آرزو میکنم که هیچ گاه آرزویی نباشد که مصلحتت در آن نیست.......پس اگر در مصلحتم مادر شدن بهترین است بگذار آوای ضربان دل دلبندم به بند دلم گره بخورد....الهی امین.
2728
نههههههه اسپرین نخوری لیلا برو از داروخانه شیاف سایکلوزست 400 بخر هر 12 ساعت دوتا شیاف از پشت بزار وازینال نزاری یه وقت عفونت میکنی اسنراحت مطلق کن تا برطرف شه
هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
سلام به همگی ببخشید من یه سوال داشتم ممنون میشم کمکم کنید من توی اقدام بودم باید شنبه پیش پری میومد که نیومد معمولا دوره هام منظم هست نهایت یه روز دیر و زود میشه ۴ شنبه بی بی چک مثبت بود اما پنج شنبه که یکی دیگه گذاشتم هیچی نشون نداد . از جمعه عصر هم بعد از یه دل درد خونریزیم شروع شد که شبیه قاعدگی نبود ببخشید فقط لخته خیلی هم تیره خب فکر میکنم این یعنی که نی نیم دیگه نیست اما آیا نیاز هست باز هم دکتر برم یا نه ؟؟؟
لیلاجان هیچی مصرف نکنید ایشالا بچه هم سالم میمونه ..شرایطتون طبیعیه اصلا نیاز نیست از دارویی بدون مشورت پزشک استفاده کنید ..هرکس مطابق نیازش دکتر بهش دارو میده ..ایشالا که بچتون سالم و سلامت میمونه
سلام دوستان من هفته 12 بارداری هستم هفته پیش سونو دادم بچه سالم سالم بود ولی از دیروز کمر درد شدید مثل عادت ماهانه دارم وپا درد و دل درد دارم ولی خونریزی ندارم ترشحات آب مانند دارم که زیاد به نظرتون واسه بچه اتفاقی افتاده خیلی استرس دارم
سلام،٣٠ سالمه و باردارم،توو هفته ٦ رفتم سونو و قلب جنین تشکیل شده بود و صداشو شنیدم ولی توو هفته ١٢ گفتن قلب تشکیل نشده درواقع نی نی مرده،نمیدونم علتش چیه؟ دکترم میگه نا هنجاریه ژنتیکی بوده،ولی هنوز هیچ علایمی ندارم فقط از دیشب کمردرد نسبتا شدید و دوبار هم ترشح تقریبا قهوه ای دیدم،از سقط کردن هم میترسم نمیدونم چکار کنم،
سلام هفته هفت بارداری هستم نه خودم نه همسرم فعلا تمایل ب داشتن فرزند نداریم ایا میشه با مصرف زعفران دم کرده جنینو سقط کرد اگر کسی اطلاع داره جواب بده لطفا ممنون
2706