2410
2553
عنوان

فوری فوری علائم سقط؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 560474 بازدید | 139 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به همه
من هفته ششم بارداری هستم ولی از دیشب اول با ترشحات قهوه ای و از امروز صبح هم اول لکه بینی داشتم
دکتر رفتم سونو نوشت، تو سونو گفتن جنین مشخص نیست ولی تو هفته 6 هستی.
دکتر هم بهم گفته برو خونه استراحت کن تا 4 روز دیگه دوباره سونو بده.ببینیم چی شده؟
خیلی می ترسم
الان وضعیتم طوریه که انگار پریود هستم.
نمی دونم چرا اینطوری شده
آخه تو بچه اولم این مشکلات رو نداشتم
خیلی نگرانم
تو روخدا کمکم کنید
علائم سقط چیه؟ یعنی چطوری بفهمم نی نی ام سالمه یا اینکه خدای نکرده سقط شده؟
ممکنه سقط نشه با وجود این شرایط ؟
2456
سلام بچه ها،من تو هفته ۶ هستم دو روزه لکه بینی قهوه ای داشتم دیشب مجبور شدم پسرمو بغلکنم دو طبقه بالا برم الان لکه بینیم بیشتر و به رنگ قرمز در اومده چکار کنم یعنی خطرناکه؟دکترا که فقط میگن استراحت
2714
مشکی پوش خیلی متاسفم. می دونم اونقدر ناراحتی حد نداره نریز تو خودت... اینجا دوست پیدا کن و باهم این روزا رو بگذرونید. منم اون موقع با یک سری از دوستان نی نی سایت همراه شدیم راحت تر گذشت. امیدوارم هر چی خیره برات پیش بیاد.
من باردارم هفته چهارم .از پنج شنبه لکه بینى خفیف داشتم شنبه رفتم دکتر سونو واژینال انجام زاد نتونست ساک حاملگى رو ببینه.از امروز که یکشنبه س دردهم دارم .بعدازظهر لخته خیلى کوچیک داشتم .مثل دوره قاعدگى لکه بینى دارم هنوز .برا دکترم زنگ زدم گفت باید یه مدت بمونى تا سونوشکمى کنه.نمیدونم چکارکنم اگه کسى چیزى میدونه راهنماییم کنه.
سلام من یه سؤال دارم خواهش میکنم هر کس تجربه ای داره کمک کنه طبق آخرین سونوگرافی که دادم: ساک حاملگی من 22 میلی متر هست و طبق اون بارداری من 6 هفته و 5 روز تخمین زده شده کیسه زرده هم 7 میلی متر هست اما هنوز نه جنین و نه قلبی تشکیل شده بنظرتون با توجه به اندازه ساک بارداری که بالای 20 میلی متره و جنین تشکیل نشده احتمال بارداری پوچ دارم؟ آیا تو بارداری پوچ کیسه زرده هم دیده میشه؟ یا کیسه زرده که باشه دیگه بارداری پوچ نیست؟ خواهش میکنم اگر تجربه ای دارین کمکم کنین
Dont ignore hidden desire آرزوهای پنهانت را ندیده نگیر
2706