2410
2716
عنوان

فوری فوری علائم سقط؟؟؟؟؟؟

560323 بازدید | 139 پست
از کجا میشه فهمید که سقط کردی؟
اگه کسی از اول حاملگی لک بینی داشته باشه و استراحت مطلق باشه و تو سونو هم ساک حاملگی مشاهده شده ولی دکتر گفته احتمال اینکه حاملگی پوچ باشه زیاده و باید صبر کنی بعد در هفته 5 موقع دستشویی یه لخته خون اندازه دوتا انگشت ازش دفع بشه یعنی سقط کرده؟
کسی میدونه چی میشه که حاملگی پوچ بوجود میاد و اصلا" حاملگی پوچ یعنی چه؟؟؟؟
اﺷﮏ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺁﺏ ﭼﻬﺮﻩ ﭘﺪﺭﺍﻥ ﻭ ﻣﺎﺩﺭﺍﻥ ﻣﺎ ﺭﺍ ﺷُﺴﺘﻪ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺧﻮﻥ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺷﺮﺑﺖ ﻭ ﺷﺮﺍﺏ ﺑﻪ ﮐﺎﻡ ﻧﯿﺎﮐﺎﻥ، ﮐﺴﺎﻥ، ﺧﻮﯾﺸﺎﻥ ﻭ ﻋﺰﯾﺰﺍﻥ ﻣﺎ ﻓﺮﻭ ﺭﯾﺨﺘﻪ ﺍﺳﺖ …گرسنگی یار دیرین و وفادار ما بوده است و برهنگی در کنار گرسنگی یک دم نسل های ما را ترک نگفته است.
سلام دلیل سقط وجود ناهنجاریهای کروموزومیه عزیزم که نتونسته جنین تشکیل اعضا بده بهش میگن حاملگی پوچه. دقیقا شما سقط داشتین احتمالا جنین دختر بوده که لخته خون اومده ولی اگه ماده سفید رنگ اندازه 2 انگشت بیاد میگن پسر بوده .دقیقا برای منم همین اتفاق افتاده
زیاد ناراحت نباش ایشاالله 3 ماه دیگه یکی دیگه ..................
موفق باشید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان پری جان بهتره به جای سوال از ما با دکتر مشورت کنی چون خونریزی حتی دلیل سقط نیست.

من خودم سقط داشتم.......لخته ها ازم میوفتاد مثل چی........که فکر میکردم سقط شده ولی جنین سر جاش بود.

برای هر کسی متفاوته....لطفاً برو دکتر یا سونو........البته بگم بی حالی و خستگی حاملگی از بین میره......سینه ها شل میشن مثل قبل......اینا علائم از دست رفتن جنین هست.
جهت عضویت در کانال تل-گرام به شماره 09335994864 پیغام دهید اینستاگرام : milani cosmetics of Iran وب سایت: www.mymilani.com
2720
مرسی از راهنماییتون مامانی گل
هنوز هم نمیدونم سقط شده یا نه، آخه هنوز لک بینی ادامه داره چون خیلی استرس داشتم میزان لخته خونو اشتباه گفتم اندازه یه بند انگشت بود نه یک انگشت.استراحت مطلق بودم تا اینکه دیشب 10 نفر مهمون از شهرستان داشتم(خانواده شوهرم) شوهرم هم ماموریت بود و مجبور شدم از رختخواب بلند شم و صبح این اتفاق افتاد، البته اونا نمیدونستند حامله ام. هنوزم نمیدونند چی شده .
کمر درد شدید و دل درد و سردرد دارم دکترم امروز نیست باید صبر کنم تا فردا تا شوهرم هم برگرده...
دکترم دو روز پیش برام سونوی واژینال نوشت ولی از چند نفر پرسیدم گفتند چند روز صبر کنی بهتره ممکنه سونو وضعتتو بدتر کنه.
گیتا جون معنی این جملتو اصلا" نفهمیدم: "تیتر بتا هم خیلی مهمه.زمانی که به موعد پریود میرسی هنوز ساک حاملگی تشکیل نشده و بتا در این زمان حدود 200 تا 300 خوبه در این زمان هفته 2 بارداریه هفته 4 که ساک حاملگی تشکیل شده بتا باید بالای 2000 باشه اگر این عدد نبود یه جای کار میلنگه.چون بتا باید هر 48 ساعت دوبرابر بشه" آخه اطلاعات من درمورد حاملگی خیلی کمه حاملگی این بارم با وجود تمام مراقبتها و پیشگیریها کاملا" اتفاقی و ناخواسته بود. و هنوز آمادگیشو از هیچ جهت نداشتیم. ولی گفتیم حالا که شده حتما" مصلحتی توش بوده و توکل به خدا. تا اینکه این مشکلات پیش اومد....
اﺷﮏ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺁﺏ ﭼﻬﺮﻩ ﭘﺪﺭﺍﻥ ﻭ ﻣﺎﺩﺭﺍﻥ ﻣﺎ ﺭﺍ ﺷُﺴﺘﻪ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺧﻮﻥ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺷﺮﺑﺖ ﻭ ﺷﺮﺍﺏ ﺑﻪ ﮐﺎﻡ ﻧﯿﺎﮐﺎﻥ، ﮐﺴﺎﻥ، ﺧﻮﯾﺸﺎﻥ ﻭ ﻋﺰﯾﺰﺍﻥ ﻣﺎ ﻓﺮﻭ ﺭﯾﺨﺘﻪ ﺍﺳﺖ …گرسنگی یار دیرین و وفادار ما بوده است و برهنگی در کنار گرسنگی یک دم نسل های ما را ترک نگفته است.
مامان پری عزیز ...

بعلت اصلی بارداری پوچ رو ابوعلی سینا تو کتبش بیان کرده ...

مصرف سردی ها ( سودای زیاد ) و مواد مضر برای بدن ... اگر کسی که بارداری پوچ داره یه سری خوردو خوراکهایی مثل مصرف چیزای گرم و مقوی کبد مصرف کنه مشکل حل میشه و من اینو تجربه کردم تو مریضام ... با تجویز نسخه های گرم مشکلشون حل شده شکر خدا ...

اما از لحاظ طب امروزی اینو لحاظ نمیکنن و این چند دلیل اصلی رو علت این مشکل میدونن :

فشارهای روحی و تخلیه نشده مثل تحقیرهای کودکی

اختلال هورمونی( منشا این مشکل هم خوراک غلطه ) مثل به هم ریختن فوق کلیوی

مشکلات عفونی و غده خوش خیم یا حتی میکروب ... بعضی دکترها هم عقیده دارن که توکسوپلاسموز البته در در صدی کم ممکنه باعث حاملگی پوچ بشه ...

افتادگی رحم ... کیست ... فیبروم ... همگی میتونن دخیل باشن ... که البته اینا همه فقط با رعایت نسخه های خاص که گرم هستن رفع میشه ...

اما تجربه ای که من داشتم رعایت رژیم غذایی درست این مشکل رو حل میکنه عزیزم ... خداوند شفای همه بیماری هارو در طبیعت قرار داده ... امکان نداره مشکلی دوای طبیعی نداشته باشه مگر اینکه ما هنوز نشناختیمش ...

موفق باشی
2714
گیتا جان سلام
من برای بار سوم حامله شدم 2 بارداری قبلی در 2 ماهگی به دلیل تشکیل نشدن قلب سقط شد وحالا برای بار سوم که حامله شدم باز هم همان مشکل پیش امده وقلب تشکیل نشده ولی این بار دکتر
به من 3 آمپول پروژسترون 50 میلی گرم داد وهمچنین بعد از آمپولها گفت که از هرشب 2 قرص پروژسترون بخورم وفکر می کنم به همین دلیل خونریزی شروع نشده
آخرین پریودی من 18 خرداد بود من در 16 تیر متوجه شدم باردارم ودر 26 تیر ماه خونریزی شروع شد ودکتر رفتم وآزمایش serum beta-hcg دادم که مشخص کننده سطح هورمون ومال من بالای 200 بود که دکتر می گفت باید من که در ماه اول هستم 25 باشد و200 یعنی در ماه هشتم هستم واینکه به اندازه یک زن 8 ماهه بدنم هورمون ترشح می کند ونمی گذارد پروژسترون تولید کند ولی با این حال میگفت صد درصد بچه این بار تشکیل می شود ولی تا 17 مرداد که سونوگرافی رفتم فقط ساک حاملگی تشکیل شده بود

دوستان کسی باشرایط من تا حالابوده ؟ واقعا دیوانه دارم میشوم ؟ لطفا راهنمایی کنید
سلام ستاره جان
واقعن دکترت میتونه کمکت بکنه
برو پیش یه دکتر خوب
میدونم شرایط روحیت خیلی به هم میریزه اما سعی کن قوی باشی و با کمک دکتر مشکل رو حل کنی تا بارداری بعدیت بی مشکل باشه
اما تا جایی که من میدونم تا هفته 6 و 7 باید قلب تشکیل بشه
شیاف ها و آمپول های پروژسترون باعث میشه که احتمال سقط کمتر شه.
من توی بارداریم هفته 4 رفتم که هیچی دیده نمیشد و دکترم آمپول داد که زدم
هفته 6 رفتم که دیده شد
عزیزم من نمیدونستم باردارم رفته بودم تهران ولکه بینی پیدا کردم تهران رفتم پیش دکتر تقویان پور که همون چیزهایی که نوشتم اتفاق افتاد حالا 2 هفته است اومدم شهر خودم اینجا هم به دکتراش اعتماد ندارم به حساب تاریخ پریودی بایددر هفته 10 باشم ولی تا 2 هفته پیش که رفتم سونو فقط ساک تشکیل شده اگر تا حالا هم تشکیل نشده پس چرا مونده ونمی افته همین برام عجیبه ؟
سلام
یک سوال دارم کمکم کنید
من تاریخ LMP 89/10/2 بوده دیروز رفتم آزمایش دادم BHCG>1000 فکر کنم یعنی حامله ام؟؟؟ آخه از روش اورژانسی استفاده کردم قرص HD هم خوردم پس چجوری ممکنه حامله باشم
سلام بچه ها
من باردار بودم اولین بارداریم همه چی هم خوب بود تو هفته هشتم سونو جنین با قلب سالم رو نشون داد و عادی بود ولی هفته پیش رفتم سونو هفته یازدهم بودم معلوم شد که قلبش از کار افتاده و نی نی من مرده ولی من نه درد داشتم نه خون ریزی حالا همش دنبال اینم بدونم چرا قلبش از کار افتاد دکترم میگه چیزی نیست ولی با یه دکتر دیکه حرف زدم گفت تو حاملگی بعدی باید اسپرین بخوری
اگه کسی چیزی میدونه بگید یا اینکه شنیدید کسه دیگه هم اینطوری بوده
مرسی
2706