2737
2734
عنوان

برادرشوهر بی ملاحظه

496 بازدید | 34 پست

بهتره بگم پررو چون همش ماشین ما رو میاد میبره 

اخه عقلش نمیرسه شاید خودمون لازمش داشته باشیم

تو رو خدا راهکار بدین چیکار کنم چن دفه تصمیم گرفتم بهش بگم خودمون ماشین و لازم داریم ولی بازم دندون رو جیگر گزاشتم 

بخدا چند روزه میخام برم ارایشگاه ولی بدون ماشین نتونستم 

💩کمتر بخور خودش میدونه صداشو در نیارید😁😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
والا ما تقریبا مشابه این قضیه رو با خواهرشوهر داشتیم نه‌مثه اینا تقریبا تو همین مایه ها وقتی اجازه س ...

چطوری نزاشتی سو استفاده کنه

عزیزم ایندفه ک اومد بگو میخام برم بیرون کارم تموم شد بیا ببر

ممنون از همه اونایی ک واسم صلوات فرستادن من ب خواستم رسیدم شماهم برسید ان شالله #####هرکی امضای منو دید ی صلوات خرج نیتم کنه لطفا خیرشو ببینی#####
همسرت باید بهش بگه ...شما بگی میشی بده

اون که عین خیالش نیست میگم خودم یه جوری غیر مستقیم بهش بفهمونم بلکه یه کم بهش بر بخوره دیگه نیاد ببره

2738
عزیزم ایندفه ک اومد بگو میخام برم بیرون کارم تموم شد بیا ببر

اخه قبلش به شوهرم زنگ میزنه میگه ماشینو ببرم اونم میگه اره

خب وقتی اومد بگو من لازم دارم شوهرم خبر نداشته

بعدشم ب شوهرت بگو قبلس با تو هماهنگ شه

ممنون از همه اونایی ک واسم صلوات فرستادن من ب خواستم رسیدم شماهم برسید ان شالله #####هرکی امضای منو دید ی صلوات خرج نیتم کنه لطفا خیرشو ببینی#####
رو ندادم یکم سرسنگین شدم و کمتر واسشون مایه گذاشتم، مثه قبل اینقد مهمونشون نکردمو...

برادر شوهرم من سو استفاده میکنه طلب کارم هست همیشه 

دوسال پیش که رفتیم مسافرت اقا طلب کار شده بود که چرا رفتین ماشینو ندادین من با زنم برم مسافرت خسیسی و از این خحرفا انگار ماشبین ماله اونه

برادر شوهرم من سو استفاده میکنه طلب کارم هست همیشه  دوسال پیش که رفتیم مسافرت اقا طلب کار شده ...

وا چ پرو 

دلم خواست خفش کنم 

چندشا

بگو بخر برای خودت

خب وقتی اومد بگو من لازم دارم شوهرم خبر نداشته بعدشم ب شوهرت بگو قبلس با تو هماهنگ شه

اره چن دفه خاستم بگم نمیدونم چرا روم نشد 

2706