2733
2734

سلام 

من اخرین روز هفته 7 هستم از اول هفته 6 لکه بینی داشتم که دکترم شیاف و قرص داد بهتر شدم چند روزم قطع شد امروز بعد نهار اومدم پاشم یهو خونریزی کردم روشن😢😢😢😢مونده بچه؟؟؟؟میگن خون قرمز و تازه خیلی خطرناکه

استراحت کردم و شیاف زدم

تازه مرداد یکی سقط داشتم

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام،استراحت مطلق داشته باش،و اینکه لخته هم دفع کردی؟

.فقط یک زن می تواند آشپزی کند، در عین حال هم عاشق باشد،هم دلتنگ بشود،هم کتاب بخواند،هم گریه کند و هم انگار که اصلا هیچ اتفاقی نیفتاده است.

ای وای...منم هفته ۱۳ خونریزی مث پریود داشتم زیااادا...ینی گفتم سقط میشه...استراحت کامل کردم بهتر شد البته دکترم شیاف و قرص داد

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
2738

عزیزم باید استراحت مطلق باشی شیاف و استفاده کن حتما . فردا هم برو دکتر حتما ببین چی میگه

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
حتما برو دکتر یا بیمارستانی جایی اورژانسی سونو شی سهل انگاری نکن

فردا عصر وقت سونو قلب دارم اولین سونوش امروز برم؟اخه سونوهای اطراف امروز مردن برام ترنس واژینال نوشته نمیزارن مرد انجام بده

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design

الان بری بیمارستان سونو واژینال میکنن😢😢

منم هفته ١٣ خونریزی داشتم شبونه رفتم بیمارستان معاینه داخلی کرد با اینکه هرچی گفتم معاینه نکن .

ولی فردا صبح برو سونو اورژانسی

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
سلام عزیزم. مدام شیاف رو استفاده میکردی یا قطع کرده بودی؟

قطع کرده بودم دیگه 5 روز بود لکه بینیم تموم شده بود😧نکنه افتاده باشه 

دوتا شیاف با هم زدم خوابیدم

فردا عصر وقت سونو قلب دارم اولین سونوش امروز برم؟اخه سونوهای اطراف امروز مردن برام ترنس واژینال نوشت ...

خوب بیمارستان برو اونجا سونو اورژانسی داره

خیالتم راحت میشه شاید باید دوز بالای شیاف استفاده کنی زودتر استفاده کنی بهتره قلبشم میبینه بهت میگه دیگه فردام نمیخواد بری سونو

فقط بگو اروم رانندگی کنن

آموختم ک خدا عشق است و عشق تنها خداست... و تو زیباترین و با ارزش ترین هدیه خدا به منی پسرم❤️❤️
فردا عصر وقت سونو قلب دارم اولین سونوش امروز برم؟اخه سونوهای اطراف امروز مردن برام ترنس واژینال نوشت ...

بنظر من شیاف و استفاده کن همون فردا برو سونو 

2706