2726
عنوان

چاقی چاقی و باز هم چاق صورت

9074 بازدید | 45 پست

عزیزان تا عید چطور صورتم یکم پرتر کنم؟

واسه شفای همه بیماران صلوات... خاصه داداشم جوونن گلم عشقم که تو 24 سالگی ام اس گرفته... تو رو خدا هر کی دید صلوات بگه براش... غم نبینین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

جوانه گندم بعد از هر وعده غذایی تو ماست بریز بخور، بخاطر ویتامین ای ک داره صورتتو پر میکنه

خدا جونم هرموقع خودت صلاح دونستی ی نی نی سالم و صالح و عاقل و خوشگل و همراه با رزق و روزی فراوان ب من و همسرم عطا کن💞👪،ای مهربانترین مهربانا و ای بخشنده ترین بخشنده ها😍، فقط کافیه خودت اراده کنی، دل من و همسرمو شاد کن، دوست دارم خدا جونم😙❤❤ 
من قبل عروسیم دلم میخاست صورتم پر شه آقامون برام قرص گرفت واقعانم تاثیر گذار بود البته من زیاد وقت ن ...

چي بود قرصت

يه جوري باادم رفتارنكنين كه اگه بلايي سرتون اومد دلمون خنك شه !  تاوقتی باکفش کسی راه نرفتین راه رفتنشو قضاوت نکنین   

بنظرتون 10 دونه دگزا بخورم؟ آخه میگن ده تا ضرری نداره

واسه شفای همه بیماران صلوات... خاصه داداشم جوونن گلم عشقم که تو 24 سالگی ام اس گرفته... تو رو خدا هر کی دید صلوات بگه براش... غم نبینین
من قبل عروسیم دلم میخاست صورتم پر شه آقامون برام قرص گرفت واقعانم تاثیر گذار بود البته من زیاد وقت ن ...

چی بود اسمش

صبح ناشتا جوانه ي گندم بخور

خالی خالی؟ پودرش ن خودجوانه منظورتونه؟

وقتی بچه بودیم بزرگا ازدواج میکردن.الان ک بزرگ شدیم کوچیکترا ازدواج میکنن.ما ب تماشای جهان آمده ایم  

من پودر جنرال تونيك دينه ميخورم براشيردهي خطري نداره يدونه هم قرص Eurho vital   Eisen plus خيلي خوبن اينا

يه جوري باادم رفتارنكنين كه اگه بلايي سرتون اومد دلمون خنك شه !  تاوقتی باکفش کسی راه نرفتین راه رفتنشو قضاوت نکنین   
2706