2737
2739
عنوان

موی بلند دختربچه ها

1668 بازدید | 25 پست

دخترم سه سال ونیمشه.خیلی دلم میخواد بزارم موهاش بلند شه تا کمرش برسه 😍

بنطرتون ممکنه تو رشد قدی و وزنی خودش تاثیر منفی بزاره؟ 

الهی ..تو پناهی .. پروردگارا  قسمت میدم به بزرگی و مهربانی خودت"دامن شونو سبز ،دلا شونو شادو زندگی شون رو غرق خوشبختی کن"الهی امین 

نه عزیزم‌هیچ‌تاثیری نداره و تو اطرافم زیاد اینجوری دیدم و قد و هیکل خوبی هم‌دارن . قد و هیکل بیشتر ژنتیکیه 

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامونو به آدمایی بزنیم که هیچ وقت ندیدیمشون...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دختر خاله من كوچيك بود همش موهاش بلند بود الانم يه قد و هيكلي داره

خوبه قدی هیکلش؟

دخترم خیلی غذاست..هرچیزی رو نمیحوره..بیشتر هم هواسش پی بازیگوشی هست تا غذاخوردن

الهی ..تو پناهی .. پروردگارا  قسمت میدم به بزرگی و مهربانی خودت"دامن شونو سبز ،دلا شونو شادو زندگی شون رو غرق خوشبختی کن"الهی امین 
خوبه قدی هیکلش؟ دخترم خیلی غذاست..هرچیزی رو نمیحوره..بیشتر هم هواسش پی بازیگوشی هست تا غذاخوردن

دختره منم به زور غذا میخوره موهاشم گذاشتم بلند داره میشه فکر نکنم تاثیر داشته باشه

خوبه قدی هیکلش؟ دخترم خیلی غذاست..هرچیزی رو نمیحوره..بیشتر هم هواسش پی بازیگوشی هست تا غذاخوردن

اره موهاش لخت ژاپني بود مامانش كوتاه نميكرد هرجا ميبردش فقط مردم دس تو موهاش ميكردن رشدشم خوب بود و هست اتفاقا قد بلندم هست

2738
دختره منم به زور غذا میخوره موهاشم گذاشتم بلند داره میشه فکر نکنم تاثیر داشته باشه

اخه الانم که موهاش بلند نیست دارن بهم فشار میارن که موهاشو کوتاهترکنم..مخصوصا بابام وباباش🤔

اخه چه ربطی داره خدایی مهم ریشه موهاست که حتی یک سانت هم باشه همون مقدار تغذیه میخواد ساقه موها که ...

نمیدونم..اومدم ببینم بقیه چی میگن

اخه الانم که موهاش بلند نیست دارن بهم فشار میارن که موهاشو کوتاهترکنم..مخصوصا بابام وباباش🤔

منم مامانم وبابام خیلی گیرمیدن کوتاه کن اذیت میشه رشدشو میگیره اما بلندشده دلم نمیاد شوهرمم اصلا راضی نیست کوتاه کنم،اخه به نظرم ربطی نداره دخترم کلا هیکلش همینه

2706