2737
2734

سلام خانم گلا😀

دیشب هزار داستان رو کسی دید؟🤔

بحثشون درباره دوستان آلبینیسمی بود❤

من خودم یه دختر سفیده هستم با موهای بلوند. راستش از دیشب یه کوچولو رفتم تو فکر😁

من مشکل ضعیفی چشم ندارم و پوستم یا موهام مثل این دوستان سفید و خوشگل نیست😁

اما از نظر جامعه میتونم بگم یه کوچولو درکشون میکنم. کسایی که حتی کوچیکترین تفاوت‌ها رو با همه‌ی افراد توی جامعه دارن واقعا بخاطر بعضی از رفتارای مردم اذیت میشن. من خودم دبیرستانی که بودم برگشت از مدرسه رو پیاده بودم و این باعث میشد چپ و راست تیکه بشنوم😞 شاید بعضا بگن خوب باید عادت کنی ولی باید بگم حتی اگه عادت هم کرده باشی بعضی اوقات از خودت میپرسی چرا مردم این رفتارو دارن...چرا مردم تفاوت ها رو درک نمیکنن...یا چرا حتی اگه واسشون عجیبه چرا این رو بروز میدن و وسط خیابون و بازار یهو ایست میزنن و تورو نگاه میکنن انگار از فضا اومدی...😁

بچه‌ها خواستم بگم بیاید با وجود تمام تفاوت‌ها همدیگه رو بپذیریم و نذاریم جامعمون بیش از این اسیر تنهایی‌ها بشه❤

و همچنین دوستان آلبینیسمی خواستم بگم خیییییلی دوستون دارم و در حدی نیستم که بگم میفهممتون اما ذره‌ای منو همدرد خودتون بدونید❤

نظر شما در این باره چیه؟؟

(یه کاربری توی خصوصی برای من پیام داد و گفت و یه دختری به نام مائده از اون کاربر خواسته از من تشکز کنه❤مائده‌جان اگه تاپیکم رو میخونی بدون از شنیدن حرفات خیلی خوشحال شدم و یه دنیا دوستت دارم کاش تو هم تو سایت عضو بودی❤سرنوشت من و تو یه جاهایی خیلی شبیه همه و خیلی خوشحالم از اینکه منو لایق دوست داشتن دونستی😍😙)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

واقـ عَن همین طوره

منم همین مشکلُ دارم ی مقدار با بقیه متفافتم، آیا این دلیل می شه کسی منُ چیز کنه، اذیت

همین تضادها و پاراداکس هاست که جذاب می کنه

نباید به کسی که که با شما فرق می کنه نگاه بدی داشته باشین

به کهنسالانم احترام بذارین، واسه شونم بوق نزنین تو خیابون 

زشته سنی ازشون گذشته 

مگه خودت چیز نداری

دیشب قیافه اون سه نفر برای من خیلی جالب و جدید بود و خوشم اومد از قیافشون و حسابی نگاشون میکردم . شاید خیلی ها مثل من فقط بخاطر اینکه براشون جالب و خوشایند هست نگاه میکنن😊

این حاجت اول است و آخر: ((تاول به گلوی اختلاسگر))    تحریم اگر شبیه چاقوست  تبعیض گلوله است و خنجر    سهم منو تو کجاست ( اگه گفتی😏😏🤔)     لعنت به جیبای اختلاسگر                              🙂💔
2738
دوست عزیزم من یه دختر ۱۴ساله زال هستم

سلام ببخشید شما از بچگی آلبینیسم داشتید؟

من نوجوونم ولی موهام بیشترش سفید شده و چشمام از قهوه ای طوسی کمرنگ شده میترسم زال باشم(بی احترامی نشه) 

من هرچی تحقیق کردم نفهمیدم که ممکنه این بیماری خودش رو توی نوجوانی نشون بده