2726
عنوان

اینستاگرام

258 بازدید | 17 پست

لطفا اگه کسی اطلاعی داره کمک کنه مرسی

من اینستا نصب کردم ولی هیچیک از مخاطبینم برام نمیاد در صورتی که همشون اینستا دارند چرا؟؟؟بایدچکارکنم کنم؟؟ البته دوستام این شماره ای که من نصب کردم   راندارن آیا علتش اینه؟؟

😇میشه برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستید...😇

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من نمیدونم چرا دوستانتون اضافه نشده ولی یک راه کاری هستش که میتونید به دوستانتون پیام بدید تا شما رو فالو کنند 

از قسمت setings  قسمت follow and invite friends رو انتخاب کنید و از توی اون گزینه ارسال پیام رو انتخاب کنید تا به دوستانتون پیام بدید که با این کار برای دوستانتون لینک اینستاگرام شما ارسال میشه که این کار باعث میشه تا دوستانتون شما رو فالو کنند 

سلام من  یک اینستاگرام آماتور هستم و هر سوالی بپرسید میتونم راهنمایی و کممکتون کنم  ولی قبل از هر چیز به شما پیشنهاد میکنم   رو در سایت من مطالعه کنید تا علم اینستاگرام رو به دست آورید . و اگر به اطلاعات بیشتری احتیاج داشتید با شماره : 09907337390   در تماس باشید 

با سلام 

به بینید روال کار اینستا این طوریه اگه کانتکت هات با شماره تلفنشون  ثبت نام کرده باشن شما هم وقتی اکانتتون رو می سازین اجازه سینک رو به برنامه بدی براتون میاره اگه این کار رو انجام ندادین مشکلی نیست چون با این روش می تونید کارتون رو راه بندازین

راه حل :

برین به پروفایل تون   بعد 

Discover People 

بزنید

Connect Contacts  

بعد  

Connect > Allow Access. 

رو بزنید  بعد

براتون لیست کانتکت هاتون رو میاره می تونید فالو کنید اگه اینستاتون فارسیه هم معادل فارسی این کلمات باید باشه فک نکنم سخت باشه

برای خرید فالوور ایرانی واقعی  یا خرید پیج واقعی اینستاگرام می تونید با دیجی فالوور  همراه باشید با تشکر.

برای افزایش فوری فالوور اینستاگرام، در حالت عادی نیاز به تلاش بسیار زیادی است، زیرا باید مرتبا در طول روز و در زمان های معینی پست بگذارید و فعالیت زیادی داشته باشید و مرتبا با دیگر کاربران از نظر خرید لایک بدون ریزش و کامنت و همچنین فالو کردن در ارتباط باشید. اگر از این نظر نتوانستید موفق باشید، باید به سراغ روش هایی مانند تبلیغات در Instagram بروید. این روزها بسیاری از پیج های فروشگاهی یا شرکتی با موضوعات مختلف به دنبال افزایش فالوور اینستاگرام و خرید فالوور واقعی اینستاگرام بدون ریزش هستند. افراد با خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش می توانند اعتبار صفحه خود را بالا ببرند؛ و با کیفیتی که برای صفحه آنها ارائه می دهد می توانند پیج معتبری برای خود بسازند و با استفاده از آنها کسب درآمد کنند. شما می توانید بهترین پکیج خرید فالوور فوری را در سایت فالونیک با قیمت مناسب خریداری کنید. 

2706