2737
2734
عنوان

پناه جویی شفا خواهی و امنیت طلبی از قران کریم

| مشاهده متن کامل بحث + 82221 بازدید | 1416 پست

اگر کسی صاحب فرزند نمیشود زن و شوهر هر دو روزه گیرند و وقت افطار غسل کنند و یکبار سوره مزمل را به آبی بخواننو و هر دو از این اب بیاشامند انشالله صاحب فرزند خواهند شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

4. امام صادق (علیه السلام) فرمود: 

مستحب است آن که رزق و توفیقش کم، و ضرر و زیان و حسرت و اندوه او بسیار می باشد، پیوسته این سوره را تلاوت نماید، پس رزق او زیاد می گردد و توفیق می یابد، و هر که گرفتار لرز است، اگر آب را بنوشد، به خواست خداوند متعال آرام می گیرد.سوره شمس

2731

امام جعفرصادق ع

هرگاه کسی سوره قارعه رانوشته وهمراه کسی که بازارکارش کسادوبی رونق است باشد خداوند به کارش رونق میبخشد و هرکس بر قرایتش مداومت کند به اذن خدا در روزی اش به اذن خدا گشایش حاصل می اید

تجربه شخصی خودم ختم سوره ذاریات طلاق مزمل و انشراح بوده هرکس پیوسته این سوره ها را بخواند خداوند ب ...

دقیقا من الان دارم هر روز میخونم به نیت کار شوهرم واقعا معجزس و شوهرمم خودش فهمیده حتما بخونید

میشه برای براورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستید محتاجم به دعاتون دوست جونام😍اونایی رو که لایک میکنم یعنی صلواتی رو که خواستن براشون فرستادم😍
2738
عزیزم پس شما به این دستوری هم که الان میزارم عمل کن

به کدوم؟

میشه برای براورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستید محتاجم به دعاتون دوست جونام😍اونایی رو که لایک میکنم یعنی صلواتی رو که خواستن براشون فرستادم😍

لطفا بگید چطور اینجارو بزارم تو علاقه مندی هام؟

از مولا علی ع نقل شده است

اگر رزق و روزی و ثروت زیادی می خواهی و دوست داری از هر بنده و آزادی بی نیاز باشی و به زودی به آرزوهایت برسی و ازغل و غش و حیله درامان باشی پس سوره حمد را بخوان که اسرارعجیبی دران نهفته است برای رسیدن به ارزوهایت و حاجت هایت  این سوره را در پنج نوبت(صبح ظهر عصر مغرب عشا)۱۰۰ مرتبه بخوان

پس انچه از عزت مقام و حرمت میخاهی به ان میرسی ان عزتی کخ هیچوقت تغییر نمیکندو باحادثه های زمان کاسته نمیشود و توفیق و خوشحالی مداوم بتو میرسدو از همه شرها و ناراحتی ها و ضررها درامانی

هیچوقت تو را گرسنگی و برهنگی و جدایی از یار نمیرسد و هیچکس به تو امر و نهی و مسلط نمیشودو درحفظ الهی هستی و به ارزوهایت در زندگی میرسی

پس اگر این ختم راهمیشه ادامه دادی شخصی به عنایت الهی به سوی تو می اید و تورا ازدیگران بی نیاز میکند

اینطور شروع میکنی

پس از نماز صبح ۳۰ مرتبه سوره حمد

پس از نماز ظهر۲۵

نماز عصر ۲۰

نماز مغرب۱۵

و پس از نماز عشا۱۰ مرتبه سوره حمد را میخوانی

امام جعفر صادق ع

هرکس سوره ماعون را چهلو یک بار به جهت رفع احتیاج فرزندان خود بخواند او و فرزندانش از ان پس محتاج نشوند و پیش از شروع ده مرتبه صلوات بفرستد.

در حدیثى از امام صادق(علیه السلام) مى خوانیم که فرمود: «هر کس آن را در نماز فریضه بخواند، فقر از او دور مى شود، روزى به او روى مى آورَد و مرگ هاى زشت و بد از او دفع مى گردد».سوره همزه

2706