2726

سلام خدمت دوستان عزیز 

من امروز تازه عضو نی نی سایت شدم اما مدتی هست که به تاپیکای نینی سایت سر میزنم

به ذهنم رسید وقتی عده ی زیادی مشکل دارن حالا از نظر روحی اقتصادی جسمی روابط خانوادگی و...گفتم یه تاپیکی ایجاد کنم که برای حل مشکلامون از قران کمک بگیریم

و هرکسی تجربه ای داره در اختیار دوستان بزاره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هرروز هم درمورد اون معصوم که روزشه حرف بزنیم بیشتر بدونیم الان میدونم خیلیا مثل من اسم امامارو ترتیبشون رو حتی فراموش کردن اینارو فقط دوران پیش دبستانی یادمون دادن

😍😍دوست جونی میشه برا حاجت دلم دعاکنی؟😍😘😚😙😗😍
2728

تجربه شخصی خودم

ختم سوره ذاریات طلاق مزمل و انشراح بوده

هرکس پیوسته این سوره ها را بخواند خداوند به کار وی چنان وسعتی عنایت کند که عقلها حیران بماند به شرط اینکه هیچ روزی ترک نکند و اگر ترک شد قضا نماید

تجربه شخصی خودم ختم سوره ذاریات طلاق مزمل و انشراح بوده هرکس پیوسته این سوره ها را بخواند خداوند ب ...

آره اینو خیلی جاها نوشتن😍😍

😍😍دوست جونی میشه برا حاجت دلم دعاکنی؟😍😘😚😙😗😍

جالبه واسه بچه دار شدن چیکار کنیم

خدایا دو بار تو این شش ماه دل منو شکوندی اما دل مامانای منتظر دیگه رو نشکون کفر نمیگم اما اعتقادم ضعیف شد کلی باهات راز و دل کردم کلی التماست کردم کلی گریه کردم آخرش نشد یعنی اصلا نشنیدی ببخشید اما واقعا دیگه هیچی نمیگم الهی هیچ مادر ای وی افی نتیجه منفی نگیره سخته بخدا سخته 
پیامبر اکرم ص: اگر سوره واقعه را بنویسند و در خانه بگذارند موجب افزایش خیر و برکت میشود

یعنی سوره واقعه تو قران نیس تو هر خونم قران هست دیگه

خدایا دو بار تو این شش ماه دل منو شکوندی اما دل مامانای منتظر دیگه رو نشکون کفر نمیگم اما اعتقادم ضعیف شد کلی باهات راز و دل کردم کلی التماست کردم کلی گریه کردم آخرش نشد یعنی اصلا نشنیدی ببخشید اما واقعا دیگه هیچی نمیگم الهی هیچ مادر ای وی افی نتیجه منفی نگیره سخته بخدا سخته 

سوره مبارکه حمد و سوره های فلق و ناس را با تربت سیدالشهدا در ظرفی تمیز بنویسند و سپس آن را با اب بشویند و زن و مرد از ان اب بخورند زن به اولاد پسر حامله میشود انشالله

دوازده ايه اول سوره مريم براي بچه دار شدن خيلي مجربه، هر روز بخونيد

خوندن هر روز سوره حجرات جنين رو از سقط و بيماري حفظ ميكنه

اين دوتا براي خودم جواب داده

مادر يك گل رز هستم و تو يك جزيره كوچيك زندگي ميكنم
2706