2737
2734
خانومامن مخام تجربه خودموبگم-اول بارداری من هم جراحی دوتادندونمو انجام دادم و قرص ژلوفن خوردم و کلی ...

سلام ممنون که گفتی ، خداروشکر که همه چی به سلامتی گذشت 

برای منم خیلی التماس دعا من تو سونوگرافی بیست و نه هفته پنج روز گفت حداکثر نرمال ده میلی 

میتونی تاپیک هام ببینی سونوگرافیم و ازمایشم با خودت مقایسه کنی ؟

خانومامن مخام تجربه خودموبگم-اول بارداری من هم جراحی دوتادندونمو انجام دادم و قرص ژلوفن خوردم و کلی ...

سلام هستید ؟

میگم جواب آزمایش تورچتون کدوم هاش مثبت بود :.بعد دورسرش خودتون دست میزنید حس نمی کردید یکم برجسته اس یا عادی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان کسی هست کمکم کنه منم تو۲۸ هفته هستم یکی ازبطن مغز جنین ۱۲ هستش خیلی نگرانم تا فردا سکته ...

سلام...برای پسر من ۱۱ بود .همه آزمایشات و سونوها و حتی إم آره آی هم انجام دادم و اوکی بود خداروشکر...پسرم الان ۲۰ ماهشه

2728
سلام برای شما هم تو سونوگرافی نوشته بود بطن جانبی مغز حداکثر نرمال ؟چکار کردید ؟ من بیست و نه هفته ...

سلام عزیزم.حداکثر نرمال ۱۰ هست اما برای پسر من ۱۱ بود.سونو آزمایش تورچ و إم آر آی انجام دادم ک اوکی بود همشون خداروشکر

سلام عزیزم.حداکثر نرمال ۱۰ هست اما برای پسر من ۱۱ بود.سونو آزمایش تورچ و إم آر آی انجام دادم ک اوکی ...

سلام خداروشکر ،جواب آزمایش تورچ خودتون و پسرتون ،انتی بادی سی ام وی ای جی جی مثبت بود ؟

بعد تولد هم این آزمایش ها و اینا رو دادید ؟

سلام خداروشکر ،جواب آزمایش تورچ خودتون و پسرتون ،انتی بادی سی ام وی ای جی جی مثبت بود ؟ بعد تولد هم ...

یادم نیست مثبت منفی بودنش رو...اما پزشکان گفت اوکیه.بعد از تولد این آزمایش ها رو نه انجام ندادم

سلام گلم خوبی من امروز رفتم سونو دکتر گفت کاملا نرمال شده و بطن هاش جمع شده اصلا نگران نباش هرکی ا ...

سلام عزیزم منم هفته ۲۵ هستم برام همین مشکلو گفتن، شما چیا خوردین که نرمال شد؟ تو رو خدا جواب بدین و اگه میشه برای جوجه منم دعا کنید سالم باشه

2738
سلام عزیزم منم هفته ۲۵ هستم برام همین مشکلو گفتن، شما چیا خوردین که نرمال شد؟ تو رو خدا جواب بدین و ...

عزیزم شما مشکلتون حل شد ؟منم الان به این مشکل برخوردم بطن جانبی ۸/۶ 🥹 هفته ۲۰ هستم 

عزیزم شما مشکلتون حل شد ؟منم الان به این مشکل برخوردم بطن جانبی ۸/۶ 🥹 هفته ۲۰ هستم 

سلام عزیزم، زیر ۱۰ که نرماله نگران چی هستی ؟

منم بعد از اون هر چی رفتم سونوگرافی گفت زیر ۱۰ هست، ۶ و ۷ بود همش

الانم بچم دوماهه به دنیا اومده 

نگران نباش نرماله 

دقیقا چی بهت گفتن

سلام عزیزم، زیر ۱۰ که نرماله نگران چی هستی ؟ منم بعد از اون هر چی رفتم سونوگرافی گفت زیر ۱۰ هست، ۶ ...

بهم گفتن مشکوکه باید همینجوری دوهفته دوهفته برم سونو🥹 

هفته قبل رفتم تغییری نکرده بود نمیدونم بخدا میگن مرزه خوب نیس

چند روز پیش رفتم سونو .بهم گفتن تغییری نکرده

اگه  روی ۸ هست اصلا نگران نباش طبیعیه، بالای ۱۰ غیر طبیعی هست...تازه همون بالای ۱۰ هم دکتر خیلی معروفی به من گفت ۹۷ درصد سالم هستن...اصلا نگران نباش عزیزم 

2706