2737
2734
دکتر سونوگرافی هم آخرکار گفت دخترتون سالمه خداروشکر...بعدکه خودم گ؛ازش سونو رو نگا کردم و تک تک از ت ...

خدا رو شکر

وقتی دکتر گفته دیگر نیاز نیست تو نت سرچ کنی و خودت رو نگران کنی

بکر دختر گلت باش و نگران نباش الکی

برا منم دعا کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رفتم سونو گفت اگ از ۱۰ پایین تر نیاد میشه هیدروسفالی و باید سقط کنی

عزیزم نینیت به دنیااومد؟توروخداجواب بده حالش خوبه؟منم همین مشکل رو دارم،بطن جانبی ۹/۱ و دوتاکیست پلکسوس ۱۲و۱۱ سانتی داره

2728
من اون روزا ی شب خواب راحت نداشتم بعد ماه پنج بهم گفتن و داشتم دیوونه میشدم  ب عموم گفتم ..راه ...

سلام عزیزم میش ی دکتر خوب پریناتولوژی معرفی کنی؟بچه منم کیست ۱۲ و ۱۱ توسرش داره و بطن جانبی سرش حداکثر نرمال ۹/۱ 

سلام هفته نوزدهم رفتم واسه آنومالی گفت همه چی خوبه ولی بطن چپه مغز جنین رو زد 9 و دکتر سونو گفت توصی ...

عزیزم بچتون به دنیااومد؟گفته بودین بطن سرش حداکثر نرماله و ۱۱،حالش خوبه؟

سلام من از اول بارداريم تا الان فشار استرس کشيدم اولش گفتن nt بچه زياده و دماغ نداره رفتم آمينوسنتز ...

سلام‌ عزیزم نینیت به دنیااومد؟حالش چطوره؟گفته بودی بطن سرش بزرگه؟توروخداجواب بده اگ دیدی

2738

منم از زمان آنومالی بطن مغزی پسرم 8.5 بود 5تا سونو کنترل رفتم همش همین عدد بود

خیلی ترسیده بودم کلی تو دوران بارداری گریه کردم و روز و شب نداشتم

بچه ام به دنیا اومد یک ماهگی سونو گرفتم بازم همون عدد بود دکتر گفت هیچ مشکلی نیست دیگه استرس نداشته باش

شما هم نگران نباش سونو کنترل حتما برو و امیدت بخدا باشه

سلام عزیزم  بطن مغزی جنین شما چنده؟ هفته چند بارداری هستی؟؟

هفته ۱۷سونو انومالی دادم گفتن حداکثر نرمال ۹/۱ و باید سه هفته بعد تکرار بشه،اکو قلب جنین هم مشکلی نداشت و تست سل فری دادم ک ۳هفته دیگه جوابش میاد

منم از زمان آنومالی بطن مغزی پسرم 8.5 بود 5تا سونو کنترل رفتم همش همین عدد بود خیلی ترسیده بودم کلی ...

خداروشکر که سالمه،منم خیلی استرس و نارحتی دارم،فقط دعاکردم خدایا جونمو بگیر و بچه ام مشکل دارنباشه،خیلی سخته خیلی،الان چندوقتشه؟

دکتر پریناتولوژی که خیلیمنو ترسوند و گف سرش پهنه و امکان مشکل ژنتیک هست،تاخودخونه فقط داشتم گریه میکردم،

2706