2733
2734
عنوان

مسابقه ویژه "روز مادر" در نی نی سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 26510 بازدید | 356 پست
از قبل همه رو دعوت كرده بودم، بدون اطلاع همسرم، تمام برنامه هامو مو ب مو نوشته بودم، حتى تعداد بشقاب ...

تانانا جان عزیزم.شما چند سیکلت خونریزی داشتی؟ آخه من روز ۴۰ سیکلم خونریزی داشتم.رفتم دکتر گفت چیزی نیست. 

خدایا بزرگیت رو شکر.هدیه ای که دادی رو خیلی زود ازم پس گرفتیش.بازم ممنون هستم که برا یه مدت کوتاه حس مادری رو بهم داری.منتظر معجزه دوباره هستم.😭میشه برای مامان شدنم صلوات بفرستین😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تانانا جان عزیزم.شما چند سیکلت خونریزی داشتی؟ آخه من روز ۴۰ سیکلم خونریزی داشتم.رفتم دکتر گفت چیزی ن ...

روز ٤٦ عزيزم، بهم ٤٠ تا شياف سيكلوژست داد تا جاى بچه سفت شه

شیطان که رانده گشت جز یک خطا نکرد☝🏻 خود را برای سجده ی آدم رضا نکرد☝🏻 شیطان هزار بار بهتر ز  بی نماز☝🏻  او سجده بر آدم و این بر خدا نکرد💔 با خدا باش و پادشاهی کن...💖 
روز ٤٦ عزيزم، بهم ٤٠ تا شياف سيكلوژست داد تا جاى بچه سفت شه

ممنون عزیزم.😍من  ساعت۶ خونریزی داشتم رفتم بیمارستان تا آز دادم وجواب گرفتم وبرگشتیم خونه ساعت ۱۲ بود رفتم دستشویی دیدم خونریزیم قطع شده.البته از ۴شنبه تا العان استراحت مطلق بودم.امروز رفتم دکتر گفت چیزیش نیست نگران نباش.😅

خدایا بزرگیت رو شکر.هدیه ای که دادی رو خیلی زود ازم پس گرفتیش.بازم ممنون هستم که برا یه مدت کوتاه حس مادری رو بهم داری.منتظر معجزه دوباره هستم.😭میشه برای مامان شدنم صلوات بفرستین😍
2728
ممنون عزیزم.😍من  ساعت۶ خونریزی داشتم رفتم بیمارستان تا آز دادم وجواب گرفتم وبرگشتیم خونه ساعت ...

آره عزيزم خونريزى كم طبيعيه، نگران نباش، ان شاءالله كه ب سلامتى طى كنى اين دوران زيبارو🌹💖

شیطان که رانده گشت جز یک خطا نکرد☝🏻 خود را برای سجده ی آدم رضا نکرد☝🏻 شیطان هزار بار بهتر ز  بی نماز☝🏻  او سجده بر آدم و این بر خدا نکرد💔 با خدا باش و پادشاهی کن...💖 
آره عزيزم خونريزى كم طبيعيه، نگران نباش، ان شاءالله كه ب سلامتى طى كنى اين دوران زيبارو🌹💖

ممنون عزیزم.فدا مدا😍💋وهمچنین😍💋

انشالله سلامت و تندرست باشی خانوم

سپاسگزارم🌹

2738

دوستان نی نی سایت عزیز سلام

ما هم یک برنامه ای هر ساله برای روز مادر داریم که جایزه میدیم.برای خرید گل در روز مادر هر کس خرید موفق از فروشگاه ما داشته همراه یک هدیه اون گل براتون ارسال میشه

خرید هم به صورت آنلاین و ارسال گل ها هم در همون روز انجام میشه

دوست داشتید یه سر به فروشگاه ما بزنید خوشحال میشیم

سلام .منم یه مادرم،یه مادردل شکسته،یه مادری که عاشق دختر بچه بود...😞😞 ده ماه بعد از عروسیم فهمیدم ...

الهی بمیرم برا دلت،چی کشیدی.

میشه بگی چی شد دخترت؟؟

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒

خوش به حالتون چه مادرایی دارید این بهترین نعمته.درسته بچه دار شدن نعمت بزرگیه ولی قبل اون یه مادر مهربون که هواتونو داره نعمت بزرگتریه تورو خدا قدرشونو بدونید من تشنه این محبتم مادر دارم ولی شبا با گریه میخوابم دلم محبت پدر و مادرمو میخواد پدر مادر دارم ولی مثل بچه یتیمم آخ خدا دردمو کجا ببرم به کی بگم 

الان دختر دبیرستانیا خوب شدن.....من دبیرستان که بودم با یه دختره دوست شدم،باهاش رفتم بیرون همه میگفتن داداشت اذیت نمیشه با مقنعه    
تو شهرمونه. چهارمحال بختیاری.

سلام ماری جان میشه آدرس اون خانوم یا شمارشو بهم بدی ممنون میشم

جان منی از این عزیزتر نمی شودجان منی و خوش به حالت که مادرت تو را مثل گوش ماهی هایی که خودش کنار دریاکشف کرده دوست داردبرایت یک مشت بوسه میفرستم باز هم هست از این بوسه های عاشقانه برایت زیاد کنار گذاشته ام تو فقط بیا بیا و مرا شادترین و عاشقترین مادر دنیا ببین