2733
2734
عنوان

مسابقه ویژه "روز مادر" در نی نی سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 26511 بازدید | 356 پست
سلام عزیزم امروز سه شنبه است چه کردی با دل من؟ چی شد؟

سلام عزیزم معذرت اگه باعث ناراحتیتون شدم دلم گرفته بود و فقط ب خاطر اینکه ی کم از ناراحتیم کم کنم اینجا ماجرای بارداریم گفتم...بتام بازم اومد پایین و من همچنان لکه های تیره میبینم منتظرم ک کامل باز بشه و دفع بشه...ممنون از همدردیتون

سلام عزیزم معذرت اگه باعث ناراحتیتون شدم دلم گرفته بود و فقط ب خاطر اینکه ی کم از ناراحتیم کم کنم ای ...

نه عزیزم انشالله خدا بهت یه نی نی سالم بده و لذتش رو ببری چون منم بعد هشت سال باردار  شدم نگرانت بودم 

براتون اینگونه آرزو میکنم :ان زمان که در محشر .خدا بگوید چه داشتی ؟حسین سر بلند کند و بگوید حساب شد مهمان من است .  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان عزیز من بعد ۹ سال بعد کلی درمان که تمام دکترها گفته بودن من بچه دار نمیشم بعد ای وی اف و کلی جراحی کاملا نا امید شده بودم به همسرم گفتم من دیگه هرگز مادر نمیشم درد سنگینی بود .ولی شرایط رو پذیرفته بودم مشغول به کار شدم دقیقا پارسال اسفند ماه خیلی سرم شلوغ بود عید نوروز با همسرم مسافرت رفتم از اون جایی که همیشه پریدم نا مرتب بود هرگز تصور نمیکردم باردارم دقیقا آخر فروردین ماه خیلی اتفاقی بی بی چک استفاده کردم چون میخواستم شبش آمپول بزنم که پرید بشم اصلا باورش ممکن نبود دیدم مثبت فقط گریه میکردم بازم باور نکردم رفتم آزمایش خون دادم ظهر با استرس رفتم جوابش رو گرفتم بازم دیدم مثبت اصلا نمیدونستم کدام و در چه موقعیت و مکانی هستم فقط گریه میکردم بلند بلند خدا رو صدا میزدم میگفتم باز هم معجزت رو دیدم خدا جوون حالم قابل توصیف نیست به همسرم خبر دادم باور نکرد صبح زود رفتم بیمارستان برای سونو گرافی کلی آیت الکرسی خوندم وقتی رفتم داخل دکتر اومد و دستگاه رو گذاشت همه تو مانیتور نگاه میکردن من یک لحظه صدای بوم بوم شنیدم گفتم این صدای چیه گفت قلب بچته😍 وای دیگه هیچی نشنیدم فقط صدای گریه خودم واقعا الانم که دارم مینویسم اشکم داره میریزه اومدم بیرون عکس سونو رو برای همسرم فرستادم و گفتم من دو ماه باردارم هر دو گریه میکردیم بعد به مامانم زنگ زدم مامانم شمال بود بهش گفتم مامان جان میخوام بهت یه چیزی بگم فقط حول نشو گفت بگو گفتم مامان من حاملم مامانم فقط گریه میکرد میگفت خدایا صدامو  شنیدی منم زار میزدم از خوشحالی خلاصه که دوران بارداری با کمی استرس و استراحت گذشت و پسر عزیز تر از جانم ۵ آذر به جمع ما پیوست امیدوارم همه به حق همین روزهای عزیز و به حق خانم فاطمه زهرا به آرزوشون برسن و لذت مادر شدن رو بچشن الهی آمین 😍   یا حق 😍

2728

سلام 

بعد دوسال انتظار. بدون کوچکترین مشکلی. نه من و نه همسرم.

یهو ده روز عقب انداختم. :) بدون اینکه به شوهرم بگم رفتم آزمایش. ( آخه دیگه به بی بی چک اعتماد نداشتم) وقتی جواب حاضر شد به همسرم گفتم بیا با هم بریم آزمایش بدیم. تنهایی سختمه. من و جلوی در بیمارستان پیاده کرد و رفت بالاتر ماشینو پارک کنه. توو این فاصله من رفتم و با جواب مثبت برگشتم. :)) اومد سمتم. گفت بریم دیگه!!! 

یهو وسط خیابون بغلش کردم و گفتم: سورپرایز. مثبته.

اینقدر شوک شده بود که محکم پا گذاشت رووی پامو فقط میخندید و بوسم می کرد.

بعدشم که با شیرینی رفتم پیش مامان و بابام. هر دوتاشون سجده ی شکر رفتن ( آخه تنها کسانی بودن که میدونستن ما منتظریم) ... 

ان شالله هرکس دلش میخواد، خدا نگاهش کنه. آخه انتظارِ داشتن این وروجکا خیلی سخته. آمین.

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
.سلام عزیزم دقیقا سرنوشت منم مثل شماست.منم ۳بار سقط کردم که بارداری دومم ۶ماهه نی نیمو از دست دادم آ ...

باتمام وجود حس میکنم چه حسی داری ان شاالله به زودی یه بارداری سالم رو تجربه میکنی عزیزم و همه این اتفاقات تلخ یادت میره

یک نقطه بیش فرق رحیم و رجیم نیست از نقطه ای بترس که شیطانی ات کند.
2738

سلام خانم تهرانی

پس چی شد نتایج مسابقه؟قرار بود 16 ام اعلام بشه؟

براتون اینگونه آرزو میکنم :ان زمان که در محشر .خدا بگوید چه داشتی ؟حسین سر بلند کند و بگوید حساب شد مهمان من است .  

سلام خانوم تهرانی این چه وضع سایته؟ سایت باید بیفته دست 2 تا تازه کار که بجای اینکه قبلش تذکر بدن اول تاپیکو تعطیل میکنن بعد میان خصوصی اعتراف میکنن که کار خودشون بوده اخرشم ماست مالی میکنن با این یک کلمه حرف که قوانین سایته سحروجادو؟؟؟ من داشتم فال چوب امام صادق رو میگرفتم برای بچه ها یعنی شما به اماماتونم ایمان ندارید؟یه ذره ام مسلمون نیستید که اعتقاد داشته باشید؟ من نمیگم خیلی ادم مذهبی هستم ولی کافرم نیستم که امامارو قبول نداشته باشم.....چرا وقتی میان تاپیک میزنن عکس لبو لوچه های غنچه ایشونو میفرستن کسی نیست تاپیکو تعطیل کنه اونوقت واسه یدونه سرگرمی ساده باید بیان عقده ای بازی دربیارنو تاپیکو تعطیل کنن؟ خوبه دیگه والا تاپیک تعطیل کردنم شده نقل و نبات چپ میرنو راست میرن دارن حکومت میکنن مثلا هه انقدری تو جامعه واقعی سرخورده شدن که میان تو دنیای مجازی حکومتشونو اجرا کنن واقعا این اخر عقده ای بازیه اگر با نی نی یار 1 برخورد نشه این تهه فضاحت سایتو نشون میده از اونورم تاپیک زدم نی نی یار چرا پاک کردی؟ رفته تاپیکمو پاک کرده که کار خودشو ماست مالی کنه واقعا که شرم اوره تاسف برانگیزه😷😤

فردا اول وقت جواب منو بدید منتظرم

16 فروردین تولدمه😍خداجونم یعنی میشه هدیه روز تولدم یدونه نی نی خوشمل بهم بدی😞           میشه برای نی نی دارشدنم یدونه صلوات مهمونم کنی؟
سلام اولین باری ک مادر شدم ۲۹ بهمن سال ۹۰ بود ک بی بی چکم ۴ روز قبل پریود مثبت شد ماه دوم انتظارم بو ...

وااای چ جالب.چقد ما شبیه همیم.بچه های منم اولی ۳۰آبان ۹۱بدنیا اومد.و دومی ۳۰آبان ۹۶

دقیقا با ۵ سال تفاوت

یه مامان ۲۷ساله...مامان ۳تا وروجک
وااای چ جالب.چقد ما شبیه همیم.بچه های منم اولی ۳۰آبان ۹۱بدنیا اومد.و دومی ۳۰آبان ۹۶ دقیقا با ۵ سال ...

چ جالب😍😍😍😍خدا حفظ کنه بچه هامونو ان‌شالله

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
سلام .منم یه مادرم،یه مادردل شکسته،یه مادری که عاشق دختر بچه بود...😞😞 ده ماه بعد از عروسیم فهمیدم ...

اشکم دراومد خدا بهت صبربده 

این نیز بگذرد...خدایا بابت همه چی شکرت ♥️🤝🏻🌱
2706