2726
عنوان

اگر تو دوران عقد متوجه بشید که انتخابتون اشتباه بوده .....

| مشاهده متن کامل بحث + 1556 بازدید | 25 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دوران قبل از عقد برای آشنایی هست ولی دوران عقد یک زمان هست واسه چیدن مقدمات عروسی 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

کافیه 3 تا خواستگار داشته باشی در طول سه سال پی در پی. هر سه هم ظاهرا مناسب ازدواج. سال اول چند ماه با اولی هستی میبینی خوب نبود بهم میزنی. دومی از تو خوشش نیومد و اون بهم زد سومی هم هر دو از هم خوشتون نیومد چهارمی میشه شوهرت اولین سوالی که می پرسه آیا تا حالا با کسی بودی؟   

و این میشه که دوباره مجرد میمونی   

وقتی عقد میکنی هم که دیگه بدتر. چون بعد از طلاق هرکسی بخودش اجازه میده بیاد خواستگاری. و اونی هم که خوبه دیگه نمیاد خواستگاری.

پس بهترین کار اینه که با چشم باز بهترین انتخاب رو انجام بدی و با توکل بخدا قبول کنی. بعد از قبول کردن دیگه جانانه بمون سر زندگیت. از روانشناس کمک بگیر . بنظرم اگر از نظر ظاهر بهم بیاید شوهرت هم اهل کار باشه و اهل خلاف نباشه میشه روی گند اخلاقیش کار کرد و درستش کرد

2728

نميدونم مشكلتون تا چه حد جدي و قابل توجهه اما اگر آدم عاقل و مشاور تشخيص بدن كه ناسازگاري وجود داره بين شما صد در صد پيشنهادم جدايي هرچه زودتره بدون لج و لجبازي و جوري كه سريعتر جدايي انجام بشه،بعد از عقد و سر خونه زندگي شرايط خيلي پيچيده و سخت تر ميشه اصلاً هم نگران اين كه دوباره ميتوني ازدواج كني نباش اگر حق با تو باشه و خدايي نكرده حق و ناحق صورت نگرفته باشه موقعيت هاي بيشتر و بهتري برات پيش مياد

با كمال احترام،لطفاً آقايون داخل تاپيك هاي من شركت نكنن،ممنونم🙏🏻

مشكلتون چيه؟اين خيلي مهمه چون بعضي مشكلا حل شدنيه

و به نظر من هيچ ازدواجي بي مشكل نيست يعني اين و در نظر بگير و بخ اميد يه ازدواج بي مشكل در آينده به هم نزن

با كمال احترام،لطفاً آقايون داخل تاپيك هاي من شركت نكنن،ممنونم🙏🏻