2726

سلام

دوستان عزیز

بنظر شما دوران عقد برای آشنایی هست یا مقدمات قبل عروسی
اگر در دوران عقد به این‌نتبجه برسید که انتخابتان اشتباه هست چه میکنید

خوشحال میشیم اگر تجربیات خودتون در این مورد را با کاربران دیگه به اشتراک بزارید

کاربران محترم در این موضوع چنانچه به مشاوره  و راهنمایی کارشناسان ما احتیاج دارید به لینک زیر تشریف ببرید

https://www.ninisite.com/clinic

به نظر من  تا زمانیکه شماختی صورت نگرفته نباید عقدی هم در میان باشه به خاطر شرایط جامعه و به اصطلاح به گناه نیفتادن جوان ها به دام عقد می افتند که بعد جدا شدن را برای هر دو طرف مشکل می کنه ! اگر در دوران نامزدی هر لحظه ادم شک کنه باید برگرده منظورم از اینکه می گم شک کنه این نیست که سر یه دعوا  بخواد همه چیز ر اتمام کنه اما اگر مداوم یک مسیله که براش ارزشه برای طرف مقابل ارزشی نبود با حضور مشاور باید تصمیم جدی بگیره ! عقد مال مرحله اخره 

من ی مدت با ی کسی نامزد بودم، فهمیدم انتخابم اشتباه بوده

نامزدم جسممُ نمی خواست روحمُ می خواست

روان پریش بود و سمج، نمی شد از شرش خلاص شد

فروختمش بهش

روحمُ به شیطان فروختم

فاوست هستم، فاوست دراکولا اینا

امیدورام خوشحال بشین، خودتون گفتین خوشحال می شین نظرات منُ بشنوین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به نظرمن زود عقد کردن اشتباهه که متاسفانه تو جامعه زیاد رواج داره

اگر بعد از عقد هم دیدید طرف اونی که شما می خواهید نیست بهتره ادامه ندید به امید خوب شدن چون طرف که سال ها با این شخصیت بزرگ شده نمی تونه خودشو تغییر بده و شما هسستید که زندگیتونومی بازید

نه تنها در دوران عقد ، انسان عاقل در هر مرحله ای از زندگیش که متوجه بشه مشکلی وجود داره ، اول باید یه مدت برای بررسی شرایط و کمک گرفتن از مشاور و روانشناس،  صبر کنه و زندگیش رو به مرحله بعدی پیش نبره ( مثلا عقده عروسی نکنه ، عروسی کرده بچه دار نشه ، بچه داره صبر کنه و بچه ی بعدی ای نیاره)

یعنی به خودش یه زمان بده که بررسی کنه مشکل رو و دنبال کشف یک راه حل باشه .... شاید اصلا ایراد در کار خودش باشه .... به هر حال بعد از اینکه سعی کرد و مشکل رو شناسایی کرد و راه های رفعش رو هم پیدا کرد و امتحان کرد ، حالا می تونه تصمیم بگیره که آیا بعد از همه ی این تلاش ها زندگیش درست شده و میتونه ادامه بده یا اینکه فایده نداره و چون ادامه این زندگی مشترک از خاتمه دادنش ، بدتر و مضر تر هست ، بهتره تمومش کنه ؟

من ی مدت با ی کسی نامزد بودم، فهمیدم انتخابم اشتباه بوده نامزدم جسممُ نمی خواست روحمُ می خواست روا ...

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  

سلام میخام یه چیزی بگم قبل از هر کاری تحقیق کنید از چندین نفر سوال کنید حتی از اقوام نزدیکشون من این کار رو انجام دادم و خدا من و  نجات داد درسته برام سخت بود ولی فراموش کردنش ارزشش رو داشت واسم دعا کنید عزیزان 

یه روانشناسی می گفت اگر حتی در شب عروسی دید که انتخابتون اشتباه هست مستقیم برگردید خونه پدرتون

دقیقا من همین کار کردم...یه هفته قبل عقد همه چیز به هم‌ زدم...

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀
2706