2410
2553

خواهش میکنم راهکار بدین فقط نگین کتک زدن درست نیست اینو هم من میدونم هم باباش.ولی رفتارش خیلی بد شده همش میگه نمیخوام...انجام نمیدم...چیکارم دارین...

مهربانی تورا زیباترین فرد درجهان میکند فرقی نمیکندظاهرت چگونه باشد☺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

اینجا نظر نگیر. میای زیر ابروش رو برداری می زنی چشمش رو هم کور می کنی!
ببر پیش روانشناس کودک با سواد!

ترگلم، خواهرزادۀ مامان بزرگ نقاش. بعضی وقتا مهمون شما.  ** نی نی سایت به من آموخت، هر کسی رو نباید راهنمایی کرد. بعضی ها دلشون می خواد تو ناآگاهی های خودشون خوش یا ناخوش باشن.**

عزیزم رفتارش طبیعی دیگه الان حدفاصل کودکی و نوجوانی و طغیان هورمونی رفتاراش ثبات نداره به علاوه اینکه زمینه تربیتی هم داره این رفتارها اینجا محیط مناسبی برای راه حل نیست اکثرا نظرات احساسی میدن و پشتیبانی علمی نداره حتما مشاور مراجعه کنید 

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!
2714

به خدا هر چی میخواد واسش فراهم میکنیم اما اصلا سپاسگزار نیست وظیفه میدونه...همیشه گله میکنه...میناله از همه چی...یه درس خوندن که وظیفه شه درست انجام نمیده.چیکار کنم؟

مهربانی تورا زیباترین فرد درجهان میکند فرقی نمیکندظاهرت چگونه باشد☺

گستاخیش به رفتارهای شما و پدرش هم قطعا بر می گرده

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.

داره کم کم وارد مرحله نوجوانی میشه حواستون بهش باشع اگه از الان باهاش بد تا کنین بهتون بی اعتماد میشع. ببینین یه وقت چیزی ناراحت یا عصبیش نکرده، ریشه یابی کنین تو رفتار خودتون ارامش خونه مدرس و درساش از مشاوره ختما کمک بگیرین

She is everything I ever wanted.... 
2706