2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بورژوا هلثی مکس دقیقا دقیقا همونه ک میخای مخصوص پوست خشک

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥
2728

سایت خانومی هم داره . تو سایت مشخصات کرم پودر ها رو بخون هر کدوم بهتره بخرین

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥
كرم پودره؟  ميشه قيمتش هم بگى عزيزم

حدود 45 بود ک تو آف آخر فصل تا 30 تومن هم آف خورد 

اگه تا الان تو آف مونده باشه 

اگه نباشه ک حدود 45 هست

2738
حدود 45 بود ک تو آف آخر فصل تا 30 تومن هم آف خورد  اگه تا الان تو آف مونده باشه  اگه نبا ...

خوبه پس 

ممنون عزيزم كه وقت گذاشتى واسم 

سينه ام دكان عطاريست... دردت چيست؟!
كانسيلر چى خوبه واسه من ؟ 

کانسیلر تو رنج متوسط فکر کنم گلدن رز و بورژوا خوب باشن 

کرم پودر دو سه هم کرم خوبیه اون مدل که بالاش کانسیلر داره سرچ کن میاد

خوبه پس  ممنون عزيزم كه وقت گذاشتى واسم

خواهش میکنم 😊

من پوستم خشکه کانسیلر بیو میزنم

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2706