2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بله خیلی هم لگدمیزنه

مال من که داره فوتبال بازی میکنه😂😁

آموخته ام که نمی شودذات خراب آدم ها را تغییر داد؛رفتار خودم را تغییر می دهم..کسی که ذاتش خراب است خوب بودن و بد بودن برایش مهم نیست تنها دنبال نفع خودش هست...
میتونم من یه سوالی بپرسم خیلی نگرانم خانوما،شماهم واژنتون همش مرطوب میشه یانه؟به نظرتون طبیعیه یانه ...

منم امروزم همین حسو دارم همش فکر میکنم واژنم مرطوبه اما ترشح نیست میترسم از کیسه آب باشه

خدایا به حق فاطمه ی زهرا (فاطمه زهرای)منم خوشبخت وعاقبت بخیر کن
منم امروزم همین حسو دارم همش فکر میکنم واژنم مرطوبه اما ترشح نیست میترسم از کیسه آب باشه

آره بخدا همش نگرانم منم نمیدونم از چیه براشما درچه حده من همش چک میکنم خودمو شایدم زیادحساس شدم 

لااله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
بله لگد میزنه خوذشو ی جا جمع میکنه کلا حسش میکنی البته بعضیا ک یکمی تپل هستن حس نمیکنن زیاد مثل زندا ...

من که چاقم وشکمم چربی داره اما اونجور که دوستان میگن حرکت نداره فقط شبا بعداز غذا زیرشکمم احساس۲یا۳ ضربه ی کوچیک مثل نبض قوی وپرشدت دارم

آیا همینه؟

آره بخدا همش نگرانم منم نمیدونم از چیه براشما درچه حده من همش چک میکنم خودمو شایدم زیادحساس شدم  ...

فقط احساس رطوبت اما دستشویی میرم چیزی نیست

اره همینه شما چون چاق هستین حس نخیکنید عزیزم

ممنون اینقدر نگرانم که نگو خیلی میترسم فقط توکلم به خداست خودش کمک کنه

ممنون اینقدر نگرانم که نگو خیلی میترسم فقط توکلم به خداست خودش کمک کنه

زندایی منم چافه همش بهم میگه چرا بچرو احساس نمیکنم بهش میگم چون لایه های شکمت زیاده لکداشو حس نمیکنی من ۴۷کیلو بودم الا شدم ۶۴ لگداش شکممو میترکونه

2706