2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اگ ی شیر خشک خوب بهم معرفی کنید ممنون میشم دسترسی ب دکتر ندارم

عزیزم منم پسرم به پروتئین شیر آلرژی داره و همش اسهال داره دکتر گفت پپتی یا.پپتی جونیور بهش بده اما خیلی گرونه بخاطر همین براش اال110 تجویز کرد البته اینم گرونه 24تومنه😕

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
اگ ی شیر خشک خوب بهم معرفی کنید ممنون میشم دسترسی ب دکتر ندارم

من برای پسرم این شیرخشکو.خریدم لب نزد بچه اتون چندوقشه بالا میاره یا نه؟حساسیت لبنی داره؟

جواب ابلهان خاموشیست....پس اگه ریپ زدی و جواب ندادم بدون که این مثل در موردت صدق میکنه..
عزیزم منم پسرم به پروتئین شیر آلرژی داره و همش اسهال داره دکتر گفت پپتی یا.پپتی جونیور بهش بده اما خ ...

پپتی ۲۷ تومنه و جونیور که مخصوص اسهال بچه های الرژی ۲۹تومن.اگه بچتون حساسیت داره بخاطر این چند تومن  ای ال ندید بهش اون واسه بچه های عادیه که اسهال میشن

پپتی ۲۷ تومنه و جونیور که مخصوص اسهال بچه های الرژی ۲۹تومن.اگه بچتون حساسیت داره بخاطر این چند تومن ...

مرسی عزقزم

پپتی جونیور تو شهر ما بیشتر از پپتی هس و 29تومنم هس

منتها همین تفاوت پنج تومن هم زیاده آخه یه قوطی دو تا قوطی که نیس

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

منم پپتی میدم. از 5 ماهگی

دخترم آلرژی به لبنیات داره و من کمکی در کنار شیر مادر پپتی میدم. آلرژی از نوع دفع خون داره

این شیر کمی بد مزه است و معمولا بالای 5 ماهگی بچه ها کمتر این شیر و قبول می کنن

آرام باش،

توکل کن،

تفکر کن،

آستینها را بالا بزن،

آنگاه دستان خداوند را می بینی که زودتر از تو دست به کار شده اند
...............................................................................................................................

خواهش می کنم به هیچ بچه ای به خصوص زیر دو سال هیچوقت شکلات و شیرینی و کلا خوراکی ندین. شاید الرژی داشته باشه

سلام من اين شيرو ٩ ماه به پسرم دادم و چون الرژيش برطرف شد دكتر الان شيروشو عوض كرده و چون كم شده بود ومن نميدونستم قراره عوض شه شيرش با بد بختي ١٠ تا پيدا كردم براش ولي الان لازم ندارم و ميفروشم اگر كسي خواست بهم خبر بده

عزیزم پسرتون چند وقتش شد که خوب شد؟شیرها  را چند میفروشی؟

تو جنوب این شیرخشک و زیاد دیدم. لازم دارید؟ دکتر امروز یکی برا دختر منم تجویز کرد

❤یاالله یا رحمن یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک❤
2706