2726
عنوان

حرف های احساسم

108 بازدید | 4 پست

بچه‌ها بیاید کاری به کار همدیگه نداشته باشیم...وقتی منتظرای سایت درمورد سوال جوابای مردم در مورد:پس چرا بچه نمیاری؟ دیگه نمیخوای یه کاری بکنی؟و... میشنوم واقعا از ته قلب دلم واسشون میگیره...

بچه‌ها باورکنید تک‌تک آدما زخمی‌ان...

باورکنید تو زندگی هرکس یه تلخی هایی هست که فقط بین خود آدم و خداست...

باورکنید ذهن‌ها بخاطر این روزگار تلخ وانفسا خسته‌ان...باورکنید همه زبون‌ها به ناچار بستن وگرنه هرکس یه دنیا حرف واسه گفتن داره...

بچه‌ها بیاید همیشه واسه هم بهترین‌ها رو آرزو کنیم...

باور کنید تو این دوره همه توی مشکلاتشون گم شدن...بیاید کوچیکترین چیز که محبت هست رو واسه هم کم نذاریم...

بچه‌ها باور کنید آدما آروم آروم پیر نمیشن...آدما تو یه لحظه با یه جمله با یه نگاه با یه کنایه پیر میشن...

بیاید تو این اقیانوس مشکلات و دغدغه ها هوای دل همدیگه رو داشته باشیم...

بیاید مراقب باشیم خدایی نکرده یا حتی ناخواسته کسی رو پیر نکنیم...💛💚💙💜

پ‌ن: بچه‌ها باور کنید هیچ منظوری نسبت به کسی ندارم...احساساتم یکم میخواست حرف بزنه گفتم اینجا بگه شما هم بشنویید❤

احساستون قشنگ گفته و نوشته .اميدوارم ياد بگيريم از نعمت ارتباط با ديگران( حالا يا به صورت كلامى ،يا نوشتارى و...) براى شاد كردن واميد دادن به همديگه استفاده كنيم.نه غمگين كردن و دل شكستن.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728