2733
2734

سلام,من۶روزه پری عقب افتاده,بی بی مثبت شد,ولی بتا۹۷هست,بنظرتون بتا کمه سقط میشه یا دیر لقاح صورت گرفته؟من پارسال هم بتام کند بالا میرفت هی آز تیتر دادم تا اینکه شد۷۰۰دکتر گفت نرمال شده,ولی هفته ششم سقط شد,کمکم کنید اگه واسه شما هم کند بالا رفته و مامان شذین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر ۴۸ ساعت چک کردی یا فقط یه بار؟؟

روز پنج شنبه رفتم آز معمولی که فقط مثبت منفی رو میگه,گفت مشکوکه,امروزم گفت مشکوکه,چون پایین۲۰۰یعنی مشکوک,گفتم تیتر بدم,گفت۹۷شده,فقط یبار دادم,امروز۹۷ممکنه پنج شنبه تازه لقاح شده باشه؟چون پنج شنبه بی بی هاله بود,دیروز بی بی پررنگگ بود

2728
روز پنج شنبه رفتم آز معمولی که فقط مثبت منفی رو میگه,گفت مشکوکه,امروزم گفت مشکوکه,چون پایین۲۰۰یعنی م ...

نگران نباش اگه لکه بینی و درد نداری. دوباره پس فزدا تکرارش کن که خیالت راحت شه

بعد از ۴۸ ساعت تکرار کردی آز رو؟ 

پنج شنبه مشکوک بود چون آز معمولی داده بودم,عدد ندادن,چون آز معمولی بالای۲۰۰مثبته,پایین۲۰۰منفیه,که امروز رفتم بازم گفتن مشکوک,تیتر دادم همون لحظه اومد۹۷

2738
عزیزم بارداری دومت زیر نظر پزشک بود یا نه اگه اسپرین میخوردی قبلش  و بعدش خیلی عالی بود

بارداری قبلیم که سقط شد زیر نظر نبود,اصلا نفهمیدم چطور حامله شد,پلی این یکی رو اقدام کردم,زیرنظر بودم,گفت بدنت مشکلی نداره,اقدام کن,ید فولیک هم خوردم

2706