2410
2553
عنوان

دکلره

| مشاهده متن کامل بحث + 336 بازدید | 48 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
میخوام تیره کنم ولی میترسم موهام خشکتر بشن

من هميشه تو خونه خودم دكلره ميكنم تاحالا موهام نه زبر شدن نه سوختن بزرگترين اشتباهه واسه دكلره بري ارايشكاه مواد بي كيفيت استفاده ميكنن كلي هم پول ميگيرنو اخرش به به چهچه راه ميندازن

حالا هر کاری ک میکنید

ولی بعدش

حسابی ب موهاتون رسیدگی کنید

روغن زیتون

روغن آرگان

با اینا تقویتش کنید 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
من هميشه تو خونه خودم دكلره ميكنم تاحالا موهام نه زبر شدن نه سوختن بزرگترين اشتباهه واسه دكلره بري ا ...

یادمون میدی چطور تو خونه خودمون دکلره کنیم 

خدا خیرت بده. دقیقا چونماد با کیفیت پایین استفاده میکنن مو رو میسوزونن

2714
روغن زیتون همون خوراکی ها خوبه

بله

حتما حواستون باشه ک طبیعی باشه

از جای مطمئن خرید کنید

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
من هميشه تو خونه خودم دكلره ميكنم تاحالا موهام نه زبر شدن نه سوختن بزرگترين اشتباهه واسه دكلره بري ا ...

زهرا جون موهات نارنجی نمیش. میتونی خوب مثل رایشگاهها به پایه برسونی تا رنگساژش خوب دربیاد. بینهایت سپاسگزار میشم به منم یاد بدی. جلوی موهامو یخی کردم ولی تعداد فویلهاش کم بود دلم میخاود بازم بیشتر دربیارم. میشه راهنماییم کنی

من از این شرکتیا دارم پس خوب نیستن اونا 

والله نمیدونم

چون خودم هیچ وقت ازشون خرید نکردم

اصلا نمیتونم نظری بدم ...

عزبزم من اینو خریدم برا موهام ..بعد حمام به جا نرم کننده استفاده میکنم ..باید به موهات برسی چون دکلره موها رو میسوزنه..اما سعی کن روغن نارگیل بخری اونم میگن خیلی خوبه ...برا رنگ موهاتم رنگ بزن موهاتو یه رنگ شکلاتی ..بلوطی یه رنگی بزن فعلا 

2706