2726
عنوان

دکلره

337 بازدید | 48 پست

سلام خونوما من موهامو دکلره کردم خوشرنگ نشده اصلا رنگ نمیگرفت موهام الان هم بدرنگ شده هم خشک خشک مثل سیم شده نوکاشونم از قبل دکلره بود سوختن شونه میکشم پودر میشن میان پایین چهارشنبه هم عروسی داریم موهامم کوتاه هست راهی بلدین که موهام نرمتر و خوشرنگ تر بشن😞😞😞😞

دکلره پدر موهارو درمیاره منم دقیقا یک هفته قبل عروسی خواهرم دکلره کردم موهام یه وضع بدی شده بود اصلا دوست نداشتم رنگ به صورتم اصلا نمیومد ولی وقتی آرایش میکردم بهم میومد رنگش روشن بود

بعد عروسی رفتم تا ته زدم الان کچلم موهای سیاهم داره در میاد

تیکر 1000 روزگی شازده 👑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وااای چه بلایی سر خودت آوردی دم عیدی و مراسمتون 

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
2728
دکلره پدر موهارو درمیاره منم دقیقا یک هفته قبل عروسی خواهرم دکلره کردم موهام یه وضع بدی شده بود اصلا ...

موهای من روشن روشن نشده طلایی تیره شده اصلا دوست ندارم نمیدونم چیکارکنم اخه 

موهای من روشن روشن نشده طلایی تیره شده اصلا دوست ندارم نمیدونم چیکارکنم اخه 

دوستم اسپری موی بعد حموم حاوی روغن ارگان بگیر خیلی عالیه موهارو نرم و صاف نگه میداره تا حموم بعدی

اره والله اعصابم داغونه😢😢😢

الان دارم قیافتو تصور میکنم 

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
2706