2726
عنوان

هر کی اقدامیه و نزدیکه پری هست بیاید از علایممون بگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 707 بازدید | 93 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اخه میخوام زود بفهمم برم شونو واژینال چون قبلا خارج رحمی بودم میترسم دوباره دیر برم

آها خب آره خطرناکه

نمیدونم اگه به همسرم این رازو بگم ناراحت میشه یا خوشحال؟! ولی تازه وقتی عاشقش شدم که فهمیدم پدر بچم شده،الهی فدای جفتتون بشم فرشته های بی بال من
منم پریودم 4 روز عقب افتاده امروز بی بی چک زدم منفی بود همه علایم بارداری رو دارم  بارداری اولم ...

شاید دیر لقاح صورت گرفته فعلا صبر کن اگه پری نشدی دوباره بیبی چک بزار

psychometrist.ir  (تست های شخصیت و روانشناسی و پرسشنامه  ) 
منم پریودم 4 روز عقب افتاده امروز بی بی چک زدم منفی بود همه علایم بارداری رو دارم  بارداری اولم ...

سابقه ی تاخیر داشتی تا حالا

نمیدونم اگه به همسرم این رازو بگم ناراحت میشه یا خوشحال؟! ولی تازه وقتی عاشقش شدم که فهمیدم پدر بچم شده،الهی فدای جفتتون بشم فرشته های بی بال من
[QUOTE=54559079]خوبی عزیزم چند ماه اقدامی؟ شما دمای بدنتو چک نمیکنی؟ ممنون از لطفت عزیزم . با این م ...

۶ ماهم زیاده

شمام مثه من هی بهش فک میکنیو زمان دیر میگذره برات؟

همیشه پریودم منظم بوده وسیکلم 28 روزه بوده

خب پس شاید بارداری 😍😍😍😍😍

2706