2726

سلام بچه ها

من ۲ ماه اقدامم

۲۶ سالمه

۴ ساله ازدواج کردم

امروز روز ۲۶ سیکلمه

هر چند که الان علایم پری دارمو

دمای بدنمم اومده پایین

ولی بیاید باهم بحرفیم و به هم دل داری بدیم

نمیدونم اگه به همسرم این رازو بگم ناراحت میشه یا خوشحال؟! ولی تازه وقتی عاشقش شدم که فهمیدم پدر بچم شده،الهی فدای جفتتون بشم فرشته های بی بال من

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم فردا نوبت پریمه . علائمش رو هم دارم . این ماه دارو خوردم و سایز فولیم خوب بود ولی نمیدونم باردار ...

خوبی عزیزم

چند ماه اقدامی؟

شما دمای بدنتو چک نمیکنی؟

نمیدونم اگه به همسرم این رازو بگم ناراحت میشه یا خوشحال؟! ولی تازه وقتی عاشقش شدم که فهمیدم پدر بچم شده،الهی فدای جفتتون بشم فرشته های بی بال من
2728

منم 22 ساله اولین ماه اقدامم بود 23 سیکلم هستم یکم بعضی وقتا شکم درد میگیرتم یکمم ترشح دارم 

سینه هامم نوکش خیلی کم بعضو مواقع یه تیره میکشه 

روزای تخمک گذاریم اقدام داشتم 1 شنبه میرم آزمایش میدم ببینم باردارم خدا کنه باشم 

psychometrist.ir  (تست های شخصیت و روانشناسی و پرسشنامه  ) 
منم 22 ساله اولین ماه اقدامم بود 23 سیکلم هستم یکم بعضی وقتا شکم درد میگیرتم یکمم ترشح دارم 

ترشح در حد يبار در روز دارم شما هم همينطوري؟

امروز هم نمردیم، اما زندگی کردیم؟اون هم معلوم نیست!
منم روز بيست و پنجم هستم هـيچ علايمي بجز درد سينه كه هميشه قبل پري بوده ندارم 

منم تقریبا فقط بخاطر دمای بدنم قطع امید کردم

ولی نمیدونم چقد واسه همه صحت داشته باشه

منم تقریبا فقط بخاطر دمای بدنم قطع امید کردم ولی نمیدونم چقد واسه همه صحت داشته باشه

من يكي دو ماه امتحان كردم گيج شدم ديگه رهاش كردم كلا

منم 22 ساله اولین ماه اقدامم بود 23 سیکلم هستم یکم بعضی وقتا شکم درد میگیرتم یکمم ترشح دارم  ر ...

بنظرم اصلا اینکارو نکن

قشنگ بذار عقب بندازی 

بی بی بزن اگه مثبت بود آزمایش بده

ولا خیلی روحیه با آزمایش منفی خراب میشه

بله همینطور شمام ؟

منم در حد يكبار در روز 

زير دلم يه دردهاي خفيف خيلي خيلي كم 

سينه هام درد ميكنه و سنگين شده ولي خب تقريبا هر ماه اين قضيه قبل پري هست واس همين ملاك قرار نميدمش

ديگه هيچي بقيه مثل روال قبل

بنظرم اصلا اینکارو نکن قشنگ بذار عقب بندازی  بی بی بزن اگه مثبت بود آزمایش بده ولا خیلی روحی ...

اخه میخوام زود بفهمم برم شونو واژینال چون قبلا خارج رحمی بودم میترسم دوباره دیر برم

psychometrist.ir  (تست های شخصیت و روانشناسی و پرسشنامه  ) 
من يكي دو ماه امتحان كردم گيج شدم ديگه رهاش كردم كلا

اگه دستت بیاد خیلی زودتر از بی بی چک جواب میده

2706