2726

سلام خانما. کیا هماتوم پشت جنین داشتند؟ دکتر براتون استراحت مطلق گفته یا نسبی؟؟

هرچه در خاطرم آید تو از آن خوبتری...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مسبی.ولی وسیله بلندنکن.ازپله بالاپایین نرو.کارای سبک شاید موردی نباشه.پروژسترون هم دکترحتماداده بهت؟_

لینکشو پیدا کردم . هورا.ورزش اب کردن شکم :https://www.instagram.com/p/BtT02aBgFgz/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=149hni6pn37m4  شروع ورزش من ، برای آب کردن شکم ... یازدهم دی نود و هفت😊بود .... ولی بخاطر بعضی مشکلات ... متوقف شده😣😣😣چند روز درمیون ورزش میکنم . امیدوارم بتونم👌...رژیم غذایی ندارم . فقط ورزش . اندازه دورشکم در اغاز کار ۸۸ . باید به شصت و هشت برسونم👌من میتونم 😊

من لکه بینی داشتم گفت دکتر نسبی ولی چندبار خونریزیه کم کردم چند روز خودم استراحت تقریبا مطلق کردم و الان الحمدلله بهترم.

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید ، زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشستl
من نسبی  نسبی ای که میرفتم دستشویی ،به پور تو آشپزخونه میزدم ،جلو تی وی میرفتم در این حد  ...

عزیزم این که مطلق میشه دیگه

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید ، زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشستl

وای فدات بشم 

ممنون بابت تاپیک منم دیروز رفتم گفت استراحت مطلق

خون میبینم .بچه ها  من 1 ماه و دو هفته و 4 روزمه ولی تو سونوگرافی گفت جنین دیده نمیشه .مگه میشه ؟عادی؟

2706