2410
2553

چطور یه شماره رو که از مخاطبین پاک میکنم از اکانت تل گرامم پاک کنم اخه از تلگ رام پاک نمیشه

تا امروز هر چی استرس و سختی و انرژی منفی تو زندگیم داشتم بستمه ازین به بعد فقط میخوام بخندم و شاد باشم و مهربون،میخوام قدر لحظه هامو بدونم و کنار عزیزام از زندگیم لذت ببرم ،میخوام زندگی کنم ،مطمئنم اینطوری خدا هم بیشتر دوستم داره🥰🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام عزیزان چطور میتونم کانال هارو پاک کنم  خود ب خود فقط منو میندازن کانال یعنی هیچکس نمینداز ...

وااای آره من هم همین مشکل رو دارم دیوونه شدم

دختر قشنگم ۹۷/۸/۶ قدم رو چشمم گذاشت.خوش اومدی به زندگیم پرنسس من

خودبخود کانالها باز میشن و مینویسه میخواید عضو بشید؟فکر کنم همین رباتهای مخصوص تبلیغ هستن.تورو خدا اگه بلدید بگید چجوری اینها رو بلاک کنم؟

دختر قشنگم ۹۷/۸/۶ قدم رو چشمم گذاشت.خوش اومدی به زندگیم پرنسس من
سلام عزیزان چطور میتونم کانال هارو پاک کنم  خود ب خود فقط منو میندازن کانال یعنی هیچکس نمینداز ...

تو قسمت تنظیمات تل گرامتون اون قسمت که نوشته تنظیمات دعوت به گروه رو برید بزنید روی گزینه ی فقط مخاطبهای من

اینطوری فقط مخاطبینتون میتونن شمارو به گروه یا تل گرام اضافه کنند اگر کس دیگه ای خواست اینکارو کنه باید براتون لینک بفرسته که دیگه اون موقع خودتون تصمیم میگیرید عضو بشید یا نه

این جزو تنظیمات اولیه ی گوشیه که باید شخصیش کنید

وگرنه از هزارتا گروه و کانال سردر میارید بدون این ک مطلع باشید 

جهنم دیگران هستند.  
2714
وااای آره من هم همین مشکل رو دارم دیوونه شدم

تو قسمت تنظیمات تل گرامتون اون قسمت که نوشته تنظیمات دعوت به گروه رو برید بزنید روی گزینه ی فقط مخاطبهای من

اینطوری فقط مخاطبینتون میتونن شمارو به گروه یا تل گرام اضافه کنند اگر کس دیگه ای خواست اینکارو کنه باید براتون لینک بفرسته که دیگه اون موقع خودتون تصمیم میگیرید عضو بشید یا نه

این جزو تنظیمات اولیه ی گوشیه که باید شخصیش کنید

وگرنه از هزارتا گروه و کانال سردر میارید بدون این ک مطلع باشید 

جهنم دیگران هستند.