2726
عنوان

دیروز با شوهرم رفتیم گوشی بخرم.

954 بازدید | 44 پست

مرد فروشنده به شوهرم گفت شما چن روز پیش اومدید اینجا گوشی خریدید درسته؟ولی شوهرم گفت نه.بعد یه نفر دیگه که تو مغازه بود گفت بله شما اومدید گوشی خریدید.دارم دیونه میشم نمیدونم چه جور بفهمم حقیقت داره یانه.😔😔

برای سلامتی پدر و مادرم یه صلوات میفرستین.....امیدوارم همه لحظات زندگیتون پر از شادی باشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
واااا خب ازشوهرت بپرس...راستی شاید مغازه فاکتور فروشی چیزی داشته باشه

خوب گفت نرفتم.اصلا شوهرم گوشی داره.و همراه هیچ کس هم واسه خرید و اینا نمیره.میترسم یه گوشی مخفی در کار باشه.

برای سلامتی پدر و مادرم یه صلوات میفرستین.....امیدوارم همه لحظات زندگیتون پر از شادی باشه 
يعني رفته گوشي خريده بعد دوباره تورو برده همونجا؟؟غيرمنطقيه

غیرمنطقی نیس .دیده یاارزونتر یاهرچی اگ بتونی ب فروشنده بگی فیلموبهت نشون بده خیلی خوب میش

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪
يعني رفته گوشي خريده بعد دوباره تورو برده همونجا؟؟غيرمنطقيه

من خودم رفتم تو اون مغازه.البته اونم مخالفتی نکرد.

غیرمنطقی نیس .دیده یاارزونتر یاهرچی اگ بتونی ب فروشنده بگی فیلموبهت نشون بده خیلی خوب میش

اصلا نمیتونم این کار رو بکنم.همونجا اصلا کلا ذهنم درگیر شد.از فروشنده پرسیدم همین روزا یعنی اومده.هر دو فروشنده خندیدن و چیزی نگفتن

من باشم ته توشو در میارم 😲

وای میترسم.دلم میخواد ماجرا رو همنجا بذارم کنار.

خوب گفت نرفتم.اصلا شوهرم گوشی داره.و همراه هیچ کس هم واسه خرید و اینا نمیره.میترسم یه گوشی مخفی در ک ...

خب مگه دوربین نداشتن بگو فیلمشو بزارن

هرروز که از خواب بیدار میشید اگه دیدید تو ایران اتفاق ناراحت کننده‌ای نیفتاده تعجب نکنید  صفحه رو یه رفرش کنید خودش درست میشه🙄
2706