2737
2739

پسرم دوسالشه میخوام دوباره بچه بیارم 

میخوام مشکلاتی که داشتید رو بگید تا بتونم برنامه ریزی کنم...

همیشه بخاطر داشتنتون خداروشکر میکنم(همسرم،پسرم ،دخترم)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دخترم 21 ماهشه الان ناخواسته باردارم

ترس همه وجودمو گرفته

میترسم نتونم از پسش بربیام

یه ذره تو منو آروم کن

عَسى‌ أَنْ تَكْرَهُوا شَيْئاً وَ هُوَ خَيْرٌ لَكُمْ وَ عَسى‌ أَنْ تُحِبُّوا شَيْئاً وَ هُوَ شَرٌّ لَكُمْ؛ چه بسا چيزى را ناخوش داريد، در حالى كه خير شما در آن است و چه بسا چيزى را دوست داريد، در حالى كه ضرر و شرّ شما در آن است.  
2728

من بچه اولم دو سال و سه ماهش بود دومی رو حامله شدم

خیلی سخت بوذ

برنامم این بود که سه سال و سه ماهگی اولی باردار شم اما از دستم دررفت

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
من بچه اولم دو سال و سه ماهش بود دومی رو حامله شدم خیلی سخت بوذ برنامم این بود که سه سال و سه ماهگ ...

خیلی سخته؟

بی خوابی اذیت نمیکرد؟

عَسى‌ أَنْ تَكْرَهُوا شَيْئاً وَ هُوَ خَيْرٌ لَكُمْ وَ عَسى‌ أَنْ تُحِبُّوا شَيْئاً وَ هُوَ شَرٌّ لَكُمْ؛ چه بسا چيزى را ناخوش داريد، در حالى كه خير شما در آن است و چه بسا چيزى را دوست داريد، در حالى كه ضرر و شرّ شما در آن است.  
2738
منم دخترم 21 ماهشه الان ناخواسته باردارم ترس همه وجودمو گرفته میترسم نتونم از پسش بربیام یه ذره ت ...

خوبه خوشبحالت 

من عاشق بارداری ناخواستم

مبارکت باشه...

خیلی سخته؟ بی خوابی اذیت نمیکرد؟

از همه نظر سخت بود ولی تحمل کردم و تونستم

خود بچه دوم راحت بودا

در کل دو تا بچه سخت بود 

اولی نباید اسیب میدید ....

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
زنداداشمو میگم فعلا خدا ب خودم نی نی نداده ۱حسادت بچه اول ۲اذیت شدن و کمبود توجه بچه اول ۳خونه نش ...

ینی انقد وحشتناکه😳😳😱😱

2706