2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
جدی چه خوب شمام تنبلی خفیف داشتی؟ فولیکولات خوب شدن؟

نه زیاد بود چن دوره کلومفین خوردم و لتروزول باردار نشدم که هیچ کیست هم زدم دکترم رو عوض کردم بهم 2 ماه این پودر رو داد بخورم رفتم سونو گفت تنبلیت رفته فولی بالغ هم داری ماه بعدش باردار شدم بدون هیچ دارویی😍😍😍😍

😬😬😬😬
نه زیاد بود چن دوره کلومفین خوردم و لتروزول باردار نشدم که هیچ کیست هم زدم دکترم رو عوض کردم بهم 2 م ...

چه عالی منم میخوام از این ماه بگیرم بخورم دعا کن برام باردار بشم... 

2738

قطره ويتاگنوس و سياه دانه و عسل روهم امتحان كن

توكل ب خدا

نماز درد را از بدنمان دور مي كند و سختي هاي روزگار را آسان مي كند و اگر با دعا همراهش كنيم ديگر چيزي محال نيست ب اذن الله 😍😍
قطره ويتاگنوس و سياه دانه و عسل روهم امتحان كن توكل ب خدا

قطره رو گرفتم یه دوره دیگه ادامه ندادم خیلی تلخ بود... شما ویتاگنوس خوردی؟چندوقت اقدام بودی باردار شدی؟

قطره رو گرفتم یه دوره دیگه ادامه ندادم خیلی تلخ بود... شما ویتاگنوس خوردی؟چندوقت اقدام بودی باردار ش ...

من ي مدت خوردم،تو اب بريز تلخيش كمتر ميشه😖

هشت ماه اقدام بودم ولي دو ماه بود چيزي مصرف نميكردم

فقط دعا كردم و نماز شب و توكل ب الله😍

امتحان كن

نماز درد را از بدنمان دور مي كند و سختي هاي روزگار را آسان مي كند و اگر با دعا همراهش كنيم ديگر چيزي محال نيست ب اذن الله 😍😍
من ي مدت خوردم،تو اب بريز تلخيش كمتر ميشه😖 هشت ماه اقدام بودم ولي دو ماه بود چيزي مصرف نميكردم فق ...

ممنون عزیزم تا حالا توفیق نماز شب پیدا نکردم ایشاا میخونم