2733
2734
عنوان

من نی نی میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 230 بازدید | 29 پست
دوست منم اینطوری بود،بعد ی سال باردار شد،ایشالا خدا ی نی نی خوشگل بهتون بده

فدات بشم.ایشالله.برو دندونتو درست کن و برو دکتر برا پیش از بارداری 

الهی هیچ راه نجاتی نداشته باشی                                              وقتی غرق در خوشبختی هستی😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرم میگه بعدا بچه رو بیشتر از من دوس داری😖😔

😂😂😂😀😀پس بیچاره میترسه.شوهرمنم اول میگفت 

الهی هیچ راه نجاتی نداشته باشی                                              وقتی غرق در خوشبختی هستی😍
2731

منم شوهرم راضی به اقدام نبود هزار و یک دلیل بی خود می اورد.. حتی تو روی مادرش واستاد گفت بچه دارشدنمون به خودمون ربط داره.. من میخاستم بالاخره به زور راضی شد 6 ماه طول کشید تا باردار بشم... همین اقایی که بچه نمیخاست حالا سر انتخاب اسم و لباس بچه اینقدر وسواس داره که نگو 😂😂

همه زندگیم = دخترم
2738
منم شوهرم راضی به اقدام نبود هزار و یک دلیل بی خود می اورد.. حتی تو روی مادرش واستاد گفت بچه دارشدنم ...

ایشالله دلتون همیشه شاد باشه.شوهره من میگفت من بابا نمبشم ولی اگه بشم ببببببباااااااا با ممیشم.

شوهرم میگه بعدا بچه رو بیشتر از من دوس داری😖😔

به نظرم باتوجه به اینکه شوهرت فعلا راضی نیست یه کم دست نگهدار آماده اش کن بعد.بچه مخصوصا اوایلش روی روابط زن وشوهر اثر منفی داره سردی میاره.یه کم به خودتون زمان بدی بهتره

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.

امروز باش حرف میزنم

اگه راضی نبود نمیخوام،شوهرم مهمتره برام

ممنون ک کمکم کردین دوستان

نظر اخر شوهرجانو همینجا میگم شمام در جریان باشین

ببینم خدا کاری میکنه ک تا اخر اسفند تیکر بارداری بزنم😔

خخ شوهرت حسوده خب تورو فقط واس خودش میخواد نمیخواد دوس داشتنتو تقسیم کنه با کسی

خودم از اون بدترم،طوریکه بعضی وقتا اذیت میشه دیگه،ولی خب بچه هم دوس دارم ولی شوهرمو بیشتر

اگه اقدام کنم بعد درستش کنم چی؟یعنی تو این هفته هم اقدام هم ترمیم

آخه همسرت راضی نیست به نظرم همسرت روحتماراضی کن .چون بچه دردسرش زیاده جوری نشه که فردابگه به من چه خودت خواستی خودتم سختیاروبکش .درضمن معلوم نیست که شماماه اول بارداربشین یاچندوقت دیگه طول بکشه .دندونت روسریعتردرست کن بعدهمسرت روراضی کن واقدام کن

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
2706