2726
عنوان

من نی نی میخوام

230 بازدید | 29 پست

سلام،من خیلی بچه دوس دارم همسرمم همینطور ولی میگه فعلا نمیخوام،میگه احساس میکنم بچه بیاریم پیر میشیم،حتی گف شاید اردیبهشت بخوام ،ولی میدونم اینجوری میگه ک من فعلا چیزی نگم،ی مدته رو مخشم قراره این هفته اقدام کنیم،اما راضی نیس خیلی،بنظرتون اقدام کنم بعدا مشکل پیش نمیاد از طرف همسرم؟؟مثلا من یا بچه یا حتی هردومونو دیگه دوس نداشته باشه

شانس من دندونمم خراب شده باید درستش کنم،تخمک گذاریم یا امروزه یا فردا موندم چ کنم؟اقدام کنم یا ن؟😖

اول دندونتودرست کن بعداقدام کن

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چند سالتونه؟؟چند ساله ازدواج کردین؟؟

تازه24سالم شده،1سالونیمه ازدواج کردیم

خونواده شوهرم همه خارج از کشورن بخاطر همین میخوام زود بچه دار شم ک ی خونواده کوچولو تشکیل بدیم،شوهرم تنها نباشه

سوای این ک همسرتون بچه میخاد یا نه اول برو دندون پزشکی ...چون اگه باردار باشی دندونت درد کنه نه ماه باید تحمل کنی...تا دندونت درست شه و بری بیای شده اردیبهشت نگران نباش دیر نمیشه با دو ماه

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
خب یکم زمان بده حالا چه عجله ایه. بچه باید وقتی بیاد و پدر و مادر دو تایی برای اومدنش پر بزنن

خیلی بچه دوس دارم،از طرفی هم جمعمون کاملتر میشه بنظرم،تو این مدت دوبار فک کردم باردارم ولی نبودم خودمو کشتم از بس گریه کردم

تازه24سالم شده،1سالونیمه ازدواج کردیم خونواده شوهرم همه خارج از کشورن بخاطر همین میخوام زود بچه دار ...

اها.ولی چون شوهرت نمیخواد اگه باهمین اقدام باردار بشی.خیلی اذیت میشی.منم پارسال که میخواستم اقدام کنم شوهرم راضی نبودالکی بهش گفتم دارم قرص میخورم🙈🙊ولی الان یکسال میگذره و شوهرم بی نهایت دلش بچه میخواد و اما هنوز خدا لایق نمیدونه مارو.

الهی هیچ راه نجاتی نداشته باشی                                              وقتی غرق در خوشبختی هستی😍
اها.ولی چون شوهرت نمیخواد اگه باهمین اقدام باردار بشی.خیلی اذیت میشی.منم پارسال که میخواستم اقدام کن ...

دوست منم اینطوری بود،بعد ی سال باردار شد،ایشالا خدا ی نی نی خوشگل بهتون بده

منو شوهرم هروقت بهمون میگفتن زودتر بچه دارشین.میگفتیم جفتمون باید به خواستن برسیم بعد.الان از ته دل جفتمون میخواییم ولی خدا نمیخواد انگار.😧

الهی هیچ راه نجاتی نداشته باشی                                              وقتی غرق در خوشبختی هستی😍
2706