2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مگه بعد سقط آز نمیدید ک دلیل سقط مشخص بشه؟وتقعا سه تا سقط خیلی دردناکه  از خدا میخوام بچه های ...

قربونت عزیزم بخدا خیلی سخته .هزار بار به دکترا گفتم باید آزی چیزی بدم همینجوری که نمیشه همشون میگن تاسه تاسقط طبیعیه گفتم شمااگه شرایطمو درک میکردین اینجوری نمیگفتین .خودم میرم آزمایشهای لازمو میدم دیگه به حرفشون گوش نمیدم

درکت می کنم خیلی سخته من خودم چهاربار سقط داشتم.. ان شالله این دفعه بارداری موفق داری عزیزم..

ممنونم عزیزم. فهمیدین مشکلتون چی بود؟ چند هفته بود سقطهات عزیزم؟ ان شاءالله این یکیت سالم وخوشکل میاد بغلت 

سلام چی شد عزیزم خونریزیت بهترشد؟

نامیتونی استراحت کن.من تو بارداری اولم لکه بینی داشتم شیاف استفاده میکردم استراحتم میکردم تو هفته دهم خونریزی کردم دو روز اما بعد دوباره به لکه بینی تبدیل شد الان خداروشکر پسرم۶سالشه.تو بارداری دومم لکه بینی داشتم شیاف استفاده کردم استراحت کردم اما تو هفته۱۲سقط شد.میخوام بگم چیزی که خدابخوادهمون میشه.اگرخدابخواد تحت هر شرایط نگهش میداره.تواصلأنگران نباش فقط به خدالسپار

وزن هدف تا۲۴شهریور ۶۰کیلو💪💪
ممنونم عزیزم. فهمیدین مشکلتون چی بود؟ چند هفته بود سقطهات عزیزم؟ ان شاءالله این یکیت سالم وخوشکل میا ...

نه هیچ دکتری نظر مشخصی نداد و گفت اصلا دلیل مشخصی نداره.. و شانسیه کاملا... به من گفتن انقدر باید باردار شی تا یکی سالم از آب دربیاد و رشد کنه.. من خیلی دکترهای مختلف رفتم و آزمایشهای مختلف دادم... خیلی هزینه کردم ولی آخرش این جوابمو دادن.. دکتر نصر که خیلی خبره است گفت نطفه هایی که اینجورین موقع تشکیل مشکل کروموزومی دارند و از بین می رن و ربطی به شما هم نداره و کاملا شانسیه.. در ضمن من و همسرم هردو آزمایشات کروموزومی و ژنتیک هم دادیم و سالم بودیم.. ولی من مطمئنم این مساله تحت تاثیر عوامل محیطی و استرس و شرایط روحیه.. ماشالله تو این م.م.ل.کت بلایی نیست که سر مردم نیاورده باشن.. از پارازیت و اشعه و کوفت و زهرمار.. ممنونم عزیزم.. نگران نباش.. من الان هم که باردارم همش استرس دارم چون واقعا تحمل یه سقط دیگه و درد کشیدن ندارم.. واسه همین درکت می کنم... استرس نداشته باش و توکل کن..

نه هیچ دکتری نظر مشخصی نداد و گفت اصلا دلیل مشخصی نداره.. و شانسیه کاملا... به من گفتن انقدر باید با ...

ان شاءالله خدا حفظش میکنه عزیزدلم .آره بخدا فقط توکل برخداو آرامش اعصاب کمک میکنه . ممنون که جواب دادی عزیزم 

2706