2737
2739
عنوان

بی بی چک

| مشاهده متن کامل بحث + 378 بازدید | 25 پست
واقعا ؟؟مبارکه عزیزم😍😍 ازمایش دادی ؟ من 3ماه پیش بی بی چک زدم بعد از چند دقیقه مثبت شد ولی این ه ...

ممنون گلم. سلامت باشی. هنور هاله افتاده و هورمون بارداریم هنور زیاد نیس, موعدم که گذشت میرم آزمایش ان شاالله. با این توصیفات امیدوارم تو هم باردار باشی. آخه برای من همون اول بیبی چک قرمز شد و دو خطش کامل مشخص بود. بعد کم کم خط سی پررنگ شد و خط تی مث یه هاله شد. تو مدت یکی دو دقیقه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون گلم. سلامت باشی. هنور هاله افتاده و هورمون بارداریم هنور زیاد نیس, موعدم که گذشت میرم آزمایش ا ...

اره مال منم همین شد دقیقا خداکنه جفتمون مثبت بشه ازمایشمون من فردا هم میزنم اگه مثبت شد میرم ازمایش میدم

خدای خوبم من بهت ایمان دارم میدونم معجزه تو بهم نشون میدی و خوابم تعبییر میشه ❤️❤️خداروشکر که معجزه تو بهم‌دادی خدایا تا اخر برام حفظش کن به حق حضرت زهرا ☺️😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد 
توکل به خدا انشالله که سال دیگه این موقع بچه ت کنارته خوابیدی

مرسی از دعای خوبت عزیزم😚

خدای خوبم من بهت ایمان دارم میدونم معجزه تو بهم نشون میدی و خوابم تعبییر میشه ❤️❤️خداروشکر که معجزه تو بهم‌دادی خدایا تا اخر برام حفظش کن به حق حضرت زهرا ☺️😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد 
2731
مثبته عزیزم منم یه هفته مونده به پری مثبت شد

واقعا؟کی رفتی ازمایش دادی؟بی بی چکت پرنگ بود یا هاله؟

واقعا؟کی رفتی ازمایش دادی؟بی بی چکت پرنگ بود یا هاله؟

من دو روز بعدش ازمایش دادم ولی مثبته شک نکن منم تعجم میکردم خودم که چقد زود مثبت شده انشاالله که بارداری دوستم

تمام لذت دنیا م خلاصه شده درشنیدن صدای خنده های پسرم
اخه من همه علاعمو دارم هیچوقت اینطوری نبود درجا خط بندازه 

ان شاالله بارداری من به خاطر آخرین تاپیکم میگم چرته ببینیش منم چه مثبتی افتاده ولی آزم منفی بود

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستین😚
2738
ان شاالله بارداری من به خاطر آخرین تاپیکم میگم چرته ببینیش منم چه مثبتی افتاده ولی آزم منفی بود

اره دیدم خیلی مثبت بود😀

نمیدونم والا یهو دیدم خیلی خوشحال شدم اخه دو ساله منتظرم اولین بار بود با این سرعت مثبت شد

من دو روز بعدش ازمایش دادم ولی مثبته شک نکن منم تعجم میکردم خودم که چقد زود مثبت شده انشاالله که بار ...

الهی که باشم خدایا دعا کنید برام😢😢

اره دیدم خیلی مثبت بود😀 نمیدونم والا یهو دیدم خیلی خوشحال شدم اخه دو ساله منتظرم اولین بار بود با ...

ان شاالله بارداری

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستین😚