2737
2734
عنوان

من خرید کردم عذاب وجدان دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 6558 بازدید | 190 پست
مبارکت باشه عزیزم دیگ خریدی غصه نخور ولی اگ یکی با من اینکارو میکرد میکشتمش.بازم افرین ب شوهرت ک فق ...

تورو خدا ی چیز بگید اروم شم. مثلا خواهرم گفت اشکال نداره باید چند سال پیش میخرید الان خرید 

نه تومن بود اونم الان که میخوایم جا به جا کنیم خونمونو و باید کلی وسیله واسه خونه نو و عید و .... وا ...

دیگه کار از کار گذشته پس برو لباسها رو بپوش و خوش باش.مبارکت باشه

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

استارتر خدایی حق داری الان از عذاب وجدان انقد ناراحت باشی

کارت اصلن جای دلداری نداره

حدقل اگ مانتو شلوار و لباس عیدت بود اصلن جای عذاب وجدان نداشت اما از این به بعدو دیگه سعی کن اینطوری اشتباه نکنی

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
حالا خریدی تموم شد حالش ببر یک دف که هزار دف نمیشه هر روز یه دستشو بپوش شوهرت عشق کنه

😍😍 مرسی اخه هیکله درست حسابی هم ندارم . رابطه درستیم ندارم . اونم همش خوابه علنا هیچکس تو تنم نمیبینتشون😭😭😭

بيخيال بابا

خوب كردي خريدي

إز قديم ميگن زني كه خرجش بيش ارجش بيش

عـشق مامان قربونت بشم من قبل به دس آوردنت كلي امپول زدم الانم كه انسوليني شدم😔همه اينا فداي يه تار موت😔فقط بهم قول بده قلبت برامون مثه ساعت بتپه و سلامت باشي نفس مامان❤️نفـسكم ما منتظر شـنيدن صـداي قلبت هستيم❤️
2738

چرا پيش شوهرت گريه كردي😑😑😑😑😑

عـشق مامان قربونت بشم من قبل به دس آوردنت كلي امپول زدم الانم كه انسوليني شدم😔همه اينا فداي يه تار موت😔فقط بهم قول بده قلبت برامون مثه ساعت بتپه و سلامت باشي نفس مامان❤️نفـسكم ما منتظر شـنيدن صـداي قلبت هستيم❤️
بهت حق میدم که انقدر ناراحت باشی اخه عزیزم یه تومن لباس زیر؟؟؟؟کاش همون موقع میرفتی نصفشو پس میدادی

خواستم برم شوهرم گفت زشته منو میشناسن ابرو دارم دیگه نمیخواد بری

😍😍 مرسی اخه هیکله درست حسابی هم ندارم . رابطه درستیم ندارم . اونم همش خوابه علنا هیچکس تو تنم نمیب ...

خب پس با اين اوصاف چرا اين همه گرفتي😏

مشکل از ماست که تا کسی یه قدم برامون بر میداره دو کیلومتر براش پیاده میریم:)
2706