2703
2553
عنوان

من خرید کردم عذاب وجدان دارم

6558 بازدید | 190 پست

چند شب پیش به شوهرم گفتم باید لباس زیر بگیرم امشب حدود ساعت نه زنگ زد گفت اماده شو رسیدم بریم خریدتو کنی. من همیشه میرم یکی دو دست میخرم میام. البته تو این مدت شوهرم خیلی واسه خودش خرید کرده بود من همش حرص میخوردم چرا انقدر خودخواهه چرا اصلا هواسش نیست منم امادمم . درسته که اون به خاطره کارش باید همیشه مرتب باشه ولی من چی؟ همش با این فکرا با خودم کلنجار میرفتم. خلاصه امشب که رفتم تو مغازه ی لحظه ی صدا انگار تو گوشم گفت تو واست هیچ کاری نکرد هیچ خریدی واسه عروسیت نکرد و.... حالا بخر...

یک و خورده ای لباس زیر و لباس خواب خریدم اس رفته بود رو گوشیش اومدم از مغازه بیرون گفت مهر کارت اشتباه کشید زنه داشت میرفت تو اس رو نشون بده گفتم نه درسته خشکش زد هیچی نگفت فقط مبارکه. 

همون لحظه گفتم این چه غلطی بود من کردم گریه ام بند نمیاد نگاه پسرم میکنم همش میگم با این پول چه چیزا که نمیتونستم واسش بخرم

بدجور عذاب وجدان گرفتتم

خواهر من کاه از خودت نبود کاهدون که از خودته

یه تومن چخبره آخه.‌.لعنت بر شیطان ..الانم بیخیال خریدی دیگه گریه نکن 

زن ، زندگی ، آزادی مرد ، میهن ، آبادی 💙                                            

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
بگو ک یکو خورده ای ریال بوده😆😆😆😆😆

نه تومن بود اونم الان که میخوایم جا به جا کنیم خونمونو و باید کلی وسیله واسه خونه نو و عید و .... وای خدا چه غلطی کردم 😭😭😭 

2714

مبارکت باشه عزیزم دیگ خریدی غصه نخور

ولی اگ یکی با من اینکارو میکرد میکشتمش.بازم افرین ب شوهرت ک فقط خشکش زد😬😬😬

لطفا برام۵تا صلوات بفرستید🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
2706