2733
2734
عنوان

دکتر پوست خوب

| مشاهده متن کامل بحث + 252415 بازدید | 174 پست
خانم رویا منم حدود 8 ماهه دچار این بیماریم بیشتر روی کف پاهام و روی پاهامه تو چن جا از بدنمم چن تا د ...

برای بیماری لیکن پلان باید علاوه بر درمانتون رژیم غذایی رو رعایت کنید غذاهای پر ادویه،نوشابه،قهوه ... نخورید.چیزایی که از دکترتون بپرسید بهتون میگید نخورید.استرس نداشته باشید استرس باعث عود بیماری لیکن پلان میشه

من از همین نی نی سایت با تعریف های دوستان رفتم پیش دکتر سارا لطفی واقعا از اینکه اعتماد کردم راضیم چون کارش خیلی خوبه خودم برای ریزش مو  تزریق ژل به لب رفتم پیشش بردارزاده ام برای گزما پوستی رفتش پیش ایشون خداروشکر هر دوتاییمون مشکلمون حل شد خدا خیر بده کسی که دکتر سارا لطفی رو بهممون معرفی کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم دکتر فخیم کارش اصلا درمانیه یه سر برو پیشش فقط شمارشو من ندارم تو اینترنت بزنی برات میاره

منم برای اگزما پوستی که داشتم رفتم پیش دکتر فخیم و با یه بار ویزیت شدن و مصرف داروهای که بهم داد خوب شدم واقعا همین طوی که میگی تو کار درمانی هم کارش خوبه و با تجربه است 

من يه كلينيك پوستو مو خوب مى شناسم حتما سر بزن ادرس شماره تماسشم برات مى زارم كلينيك پوست و مو اليزه خيابان شريعتى روبه روى مترو شريعتى كوچه زيبا ساختمان پزشكان زيبا پلاك ٦٣ طبقه ششم واحد ١٠ شماره تماس ٢٢٨٧٤٤١٣

2738
2706