2726
عنوان

از متفورمین ناامیدشدم و میخوام بذارم کنار👎

| مشاهده متن کامل بحث + 380 بازدید | 54 پست
نخورین روزی سه تا.روزی سه تا برای کسایی که pco  شدید هستن و خیلی هم چاق هستن تجویز میشه.من مرکز ...

سلام درسته من هفته اول یه دونه هفته دوم ۲ تا و از هفته سوم با روزی ۳ تا دارم ادامه میدم ،تقریبا یک ماه و نیم هست که میخورم البته اضافه وزن دارم واسه همین روزی ۳ تا کرده

قرص کلومیفن و آمپول hcg هم داده

پری نشدم فردا میخوام بی بی بزارم دعا کنین مثبت بشه

البته یه ترشح قهوه ای رنگ داشتم فقط ۲ روز پیش دیگه هیچی نداشتم

الهی یهویی همونی بشه که مدت هاست بهش فکر میکنی :( فاطمه ۳۳ سال ۴ سال متاهل فرزند دوم اقدام ۲ موعد ۶ بهمن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام درسته من هفته اول یه دونه هفته دوم ۲ تا و از هفته سوم با روزی ۳ تا دارم ادامه میدم ،تقریبا یک م ...

عزیزم بیبی گذاشتی؟چیشد؟؟؟

هرکسی یک دلبرِ جانانه دارد...من تو را❤
نه دیگه تا الان که نه . اقدام ششمم رد کردم و.نشد 

امیدت به خدا باشه ان شاالله که بشه.

قرصت رو عوض کرد یا گفتی قطع کردی؟؟

2728

کلومیفن هم زیاد که میگن تاثیری نداره من که سه دوره خوردم نتیجه نداشت با این که فولی بالغ داشتم... الا دکتر بهم متفورمین خارجی داده با پودر اینوفولیک... البته من تنبلیم خفیف به روز درمیون هم میریم پیاده روی... دکترم گفته بعد عید بیا سونو بنویسم

کلومیفن هم زیاد که میگن تاثیری نداره من که سه دوره خوردم نتیجه نداشت با این که فولی بالغ داشتم... ال ...

من هنوز کلومیفن رو تجربه نکردم

منم فقط کیست ریز چندتا داشتم همین.

متفورمین خارجی هم داد...ببینیم چی پیش میاد

عزیزم بیبی گذاشتی؟چیشد؟؟؟

گلم بیبی گذاشتم و‌منفی شد ،فرداشم پری شدم

اونقدر حالم بد بود یه مدت نیومدم تو‌سایت

حالا دوباره این ماه ببینم چی میشه

الهی یهویی همونی بشه که مدت هاست بهش فکر میکنی :( فاطمه ۳۳ سال ۴ سال متاهل فرزند دوم اقدام ۲ موعد ۶ بهمن