2726
عنوان

امروز چهارروز گذشت که ....

| مشاهده متن کامل بحث + 80311 بازدید | 477 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ایلام هستم

واقعا متاثر ومتاسف شدم.امیدوارم قلب شما آروم بگیره وروح برادرتون غرق رحمت الهی باشه😢

به قومی گرفتار شده ایم که فکر میکنند خداوند جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده است. 😏😉                    ابن سینا       

اوین جون اول بخشیدمت واقعا ولی واقعا ناراحت شدم میخوام قفل کنم موضوع ولی اگه واقعا میخوای بهت ثابت بشه هزارتا عکس دارم ازداداشم میتونم برات بفرستم اگه واقعا خواستی درخواست دوستی بده من توتل برات میفرستم هرچی که خواستی حتی بنرش هنوز درخونمونه یه دقیقهمیتونم برم درخونه عکس بگیزم بفرستم ولی بترس ازاینکه دلی بشکنه .

خدایا ما را ان ده که ان به مگذار مارو به که و مه
2728

خدابیامرزه برادرتونو 

لطفایه بارعکسشوبذارعزیزم من ندیدم 

اینجوری چهره شون هرموقع یادمون بیادبراش فاتحه میخونیم

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
من اگه عکس اعلامیه داداشم با عکس خودم با کنار مرحوم داداشم بفرستم باور میکنی اگه هزارتا عکس یه جور ف ...

خدا بهتون صبر بده واز تقصيرات داداشتون هم بگذره 

انشاالله

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 

استارتر جان تاپیکت رو قفل کن تا بیشتر از این دلت نشکسته اینجا خیلی ها درکت نمیکنن.از خدای بزرگ میخام اولا دل مادر داغ دارت آروم بشه دوما آرامش واسه شما و روح برادر عزیزتون.

جواب ابلهان خاموشی است
اوین جون اول بخشیدمت واقعا ولی واقعا ناراحت شدم میخوام قفل کنم موضوع ولی اگه واقعا میخوای بهت ثابت ب ...

عزیزم مجبوری اثبات کنی؟!بیخیال..بعضی ها بیکارن...خدا بیامرزتشون...انشاااله خدا بهتون صبر بده...تاپیکتم قفل کن

اوین جون اول بخشیدمت واقعا ولی واقعا ناراحت شدم میخوام قفل کنم موضوع ولی اگه واقعا میخوای بهت ثابت ب ...

خدا رحمتشون کنه حناس شما بهتره نظرای منفی رونخونید ویااصلاجوابشون روندی اینجورآدمهاهمه جاهستن واینجوری شمابیشتراذیت میشی اومدی اینجاتاکمی آروم بگیری نه اینکه دیگران حال شماروبدتر کنن لطفا به خاطرحال خودتون اصلا جوابشون روندیدوبه خداواگذارکنید

دوست من مادرش فوت کرده بود داغون لودا داغون ،ولی خیلیا از طریق فضای مجازی چون داشتن بهش تسلیت میگفتن گوشیش دستش بود ومرتب چک میکرد وجواب میداد،اتفاقا توی مسجدهم بود

کرونا مادرم رو آسمانی کرد😭غصه م حیلی زیاده😭تا یه مراسم فاتحه میبینم تو تلوزیون یا فیلم اشکم سرازیر میشه،مادرم مراسم فاتحه نداشت😢مرهم اگرنمیشوی زخم نزن دل مرا😭😭😭😭میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بدی،ممنون میشم
شما بندگی خودت رو بکن نمیخواد به جای خدا یاداور وجودش بشی . منم اگه گناهی میکنم پای خودم نیاز ندارم ...

بارداری نکن این کارو واقعا دلش ازت شکسته منکه خیلی از اه دل میترسم چه اصراری داری دروغه، نمیدونم شغلت چیه ولی انگار بخاطر محیطی که هستی نمیتونی باور کنی.

من جهانم رو به لبخند تو مدیوووونننننمممممم😆😆😆