2726
عنوان

امروز چهارروز گذشت که ....

| مشاهده متن کامل بحث + 80311 بازدید | 477 پست
من وتقریبا همه میشناسن شما منونمیشناسی دلیلی نداشت یه حرفی بزنی من که چندبار عکس واعلامیه گزاشته بود ...

استارتر جونم ایشالله غم اخرت باشه دوستم خدا صبر بده 

من عکسو ندییدم اگه امکانش هست یبار دیگه بفرس گلم 

🙇خدایا مرسی بخاطر سوپرایزقشنگت😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چون دقیقا یه مدت پیش تو یه گروه این اتفاق برام افتاد . یکی  با این شرایط که داداشم گم شده دعا ک ...

چرانشه.مگه همه یه جورین.من خودم شده اینقددلم گرفته بودکه اومدم اینجادرددودل کردن.چون نمیتونستم باکسی حرف بزنم ایشونم‌مامحرمه خودش دونسته دوست داره مرهمی باشیم واسه دردش.حتااگه یه درصدم‌دروغ بگه که نمیگی مانبایدبدترنمک بپاشیم روزخمش دوسته عزیزم قضاوته الکی نکن درسته شمام ازاعتمادت سواستفاده کردن ولی این دوستمون داره اعلامیه داداششومیزاره دلیلی نداره بخواددروغ بگه مگه مامیخایم بهش پول بدیم 

یاقاضی الحاجات.
2728
منم داغ برادر دیدم وتا دو سه ماه بعد مرگش حال خودمو نمیفهمیدم حوصله ی هیچ کاریو نداشتم من موندم چطو ...

هرکس یجوره! 

انقدر راحت تهمت نزنید! حرفش رو ثابت کرد استارتر و اینجا هم همشهری هاش شناختنش

قبل از اینکه حرف بزنی از یک تا ده بشمار ببین واقعا لازمه؟ اگه لازم بود بازم از یک تا ده بشمار🤐
من ازشون عذر خواهی کردم.بهتره همه یهو معلم اخلاق نشن 😊

من بخشیدم من چیزی ازدوستان غیریه فاتحه نخواستم ونمیخوام واسه ارامش دلم اومدم همین لحظه خودکشیش هم تنها جایی که تونستم بیام به خدا همین جا بو  نیم ساعت بود فکرکنم شنیدم خودکشی کرده که اومدم اینجا مطمئنا سخته باورش ولی به جون تنها بچم اومدم اینجا گفتم 

خدایا ما را ان ده که ان به مگذار مارو به که و مه
چرا ب بچه مادرت میگی بچه مادرم مثلا نمیگی برادرم یاخواهرم؟ مثلا ب دایی میگی برادرمادرم؟ سوال شد بر ...

خواسته بنویسه بچه ها مادرم همش میره توحموم ها دو جا گذاشته 

دلیل نمیشه چون اون اتفاق افتاده استارتر هم دروغ بگه! خیلی بده خییییلی ک اینجوری تهمت میزنی عکس اعلا ...

چقدر بچگانه رفتار میکنید شماها . آخه مگه نی نی سایت سند شیش دانگ میزنه به نام استاتر تاپیک که برای اومدن و رفتن به تاپیک منتظر اجازه از‌کسی باشیم ؟ الخصوص یکی مثل جنابعالی ، در صمن از کجا فهمیدی‌واقعا خواهر همون شخصه ؟ ادم از سنگم باشه شب چهار برادرش نای نفس‌کشیدن ندارن نه اینکه بخواد توجیه کنه 

تو به تحریک فلک فتنه دوران منی . من به تصدیق نظر محو تماشای توام
من ازشون عذر خواهی کردم.بهتره همه یهو معلم اخلاق نشن 😊

چرا گارد میگیری آخه

من که پست عذرخواهیتم لایک کردم به خاطر کار زیبات

چرا اینقدر گارد داریم در مقابل هم

در صورتی گارد بگیریم که بی ادبی بشه نه هر اظهار نظری 

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.

والا منم برادر بیست و یک سالم سرباز بود فقط بیست روز مونده بود تموم بشه سربازیش تو پادگان تصادف کرد چقدررر اون رورا دوست داشتم همه آرومم کنن باهام همدردی کنن الان حال استاترو کاملا درک میکنم چقدرررر سخته تو این موقعیت باشیو بهت بگن چجوری گوشی دستت گرفتی داری تعریف میکنی،همینه که میگن درِ دهن مردمو نمیشه بست واقعا جایه تاسف داره بعضی از پستا😟

علمدار ما این بار هم از سرزمین فرات برنگشت😭😭😭🖤            سردار خوبی ها تو همیشه در قلبمان زنده ای 😭😭😭😭
منم همین رو میگم به خدا . دختر خاله من تا ۱۵ رو از لحظه تشییع جنازه بیمارستان بخش اعصاب و روان بستری ...

اتفاقا دختر خاله منم داغ برادر جوونش رو دید تو تصادف برادرشو از دست داد تا چهلم تو شوک بود و باور نداشت و به کارای عادیش میرسید!

هرکس یجوره! الکی انقدر دلشو نشکونید

قبل از اینکه حرف بزنی از یک تا ده بشمار ببین واقعا لازمه؟ اگه لازم بود بازم از یک تا ده بشمار🤐

عزيزم من نميدونم ميزان اعتقادات خانوادگيتون چجوريه ولي من پيرمردي رو ميشناسم كه خودكشي كرد و عزيزانش بعد از احضار روح توسط يه اينكاره ازش پرسيدن كه به چي احتياج داره و گفته بود روزه

حالا نميگم كه اوضاعش اونور چطور بود ولي

اگر ميتونيد براش روزه بگيريد يا نميدونم چجوري كفاره بدين براش

اگر نماز نميخوند نمازاي قضاشو براش ادا كنيد

هيچجاي قرآن نگفته سگ نجسه،نگفته زن ناقص العقله،نگفته صيغه مجازه

دوستان این مسئله به من مربوط نیست ولی خدای اینای که باور ندارین یا دنبال سوتی هستین بهتره نخونین دنبال نکنین همچین چیزایو اینحوری هم خودتون ناراحت میکنین هم بقیه رو 

چرا ب بچه مادرت میگی بچه مادرم مثلا نمیگی برادرم یاخواهرم؟ مثلا ب دایی میگی برادرمادرم؟ سوال شد بر ...

منظورم بچه ها بود عزیزم نمیتونم قشنگ بنویسم حال روحیم خبرندارین که 

خدایا ما را ان ده که ان به مگذار مارو به که و مه
2706