2726
عنوان

امروز چهارروز گذشت که ....

| مشاهده متن کامل بحث + 80311 بازدید | 477 پست
آره خیلی. یه شبهایی بیخوابی میزنه به سرم‌همش به دختر خالم فکر میکنم.  دختر خالم خیلی صبور بود. ...

وای عزیزم😳😳😳😳ایشالله ک جایگاهش بهشت باشه

قبل از اینکه حرف بزنی از یک تا ده بشمار ببین واقعا لازمه؟ اگه لازم بود بازم از یک تا ده بشمار🤐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکی از آشناهای ما هجده سالشه یه دختره رو میخاد میخاست خودشو به داربکشه ولی مادرش بازم راضی نشد آخرش باباش مامانشو راضی کرد،فعلا پسرو فرستادن سربازی تا شایددختره از سرش بیفته، ولی هنوزم پی دختره هستش،باباش میگه مجبورم میگیرم براش دختره رو

کرونا مادرم رو آسمانی کرد😭غصه م حیلی زیاده😭تا یه مراسم فاتحه میبینم تو تلوزیون یا فیلم اشکم سرازیر میشه،مادرم مراسم فاتحه نداشت😢مرهم اگرنمیشوی زخم نزن دل مرا😭😭😭😭میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بدی،ممنون میشم
اصلا باورم نمیشه یکی چهارمین شب فوت داداشش باشه خونه پر از مهمون و رفت امد بعد بیاد اینجا داستان تعر ...

قرار نیست همه آدمها ری اکشن هاشون یک جور و یکسان باشه ... 

غیرِ تسلیم و رضا کو چاره ایی؟....                         gandomak 🌾🌾 سابق ❤❤
2728
دلم خیلی شکست اونی که گفت چطور گوشی دسته به روح برادر وپدرم قسم اشکهام اومد 

عزیزم قصدم شکستن دلت نبود.من عذر میخام 😢

خیییییلی ناراحت شدم دلم به درد اومد.الهی غم آخرت باشه.اولش باور نکردم خب.چون صفحه اول بودم ولی بعدش متوجه شدم.

خدا بهتون صبر بده.بره تو باغ بهشت.واقعا خیلی سخته فقط به زبون آسونه.خدا دیگه واستون روز بد نیاره

بازم عذر میخام بی منظور بود 😢

❤پسرم...چون تو دارم همه دارم،دگرم هیچ نباید❤
چه جالب از کجا میدونی؟

جغرافیای سال چهارم دبیرستان ما نوشته بود

👈به بچه ها یاد بدید که به غریبه ها👥👤 بگویند خانم  یا آقا عمو یا خاله گفتن موجب حس اعتماد در کودکان می شود و می تواند به راحتی کودک را فریب دهد
چون دقیقا یه مدت پیش تو یه گروه این اتفاق برام افتاد . یکی  با این شرایط که داداشم گم شده دعا ک ...

من وتقریبا همه میشناسن شما منونمیشناسی دلیلی نداشت یه حرفی بزنی من که چندبار عکس واعلامیه گزاشته بودم حتی پرزده شناخت فامیلی گفت تواعلامیه فامیلیم هم بود دیدین بحرحال انشالله غم نبینین دلم یه لحظه شکست ولی بخشیدم 

خدایا ما را ان ده که ان به مگذار مارو به که و مه
هم برای برادر و هم برای پدرتون فاطه خوندم از خدا میخام از اشتباه برادرت بگذره .. متاسفانه مخالفت با ...

فاطه=فاتحه

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
فكر نميكنم هيچي براش موثر باشه خودكشي بزرگترين گناهه من چندتا مستند خارجي و ايراني ديدم ...

خانومی چجوری دلت میاد اینارو بگی؟ نمیگی خواهرش دلش آتیش میگیره؟

قراره به همه آرزوهام برسم😍😍😍
چجوری میتونی گوشی دستت بگیری ؟!!! پناه بر خدااااا  اصن چجوری میتونی حرف بزنییییییی

شرم آور نیست به جای دلداری این حرف رو زدن

عزیزم بیا دل نشکنیم 

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.
چون دقیقا یه مدت پیش تو یه گروه این اتفاق برام افتاد . یکی  با این شرایط که داداشم گم شده دعا ک ...

خب پس مشخص شد شما پلیسی و کارگاه بازی تو خونت است ما دیگه حرفی نداریم فقط دوستانه بهت میگم از خدا بترس و دیگران  قضاوت  نکن 😐

«فَاللَّهُ خَيْرٌ حافِظاً وَ هُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ»

دلیل نمیشه چون اون اتفاق افتاده استارتر هم دروغ بگه!

خیلی بده خییییلی ک اینجوری تهمت میزنی عکس اعلامیش رو گذاشت هم شهری هاش اینجان و شناختنش چرا نمک به زخمش میپاشی و جو سازی میکنی؟ خب اگه باورندارید میتونیدتاپیک رو ترک کنید

قبل از اینکه حرف بزنی از یک تا ده بشمار ببین واقعا لازمه؟ اگه لازم بود بازم از یک تا ده بشمار🤐
منم داغ برادر دیدم وتا دو سه ماه بعد مرگش حال خودمو نمیفهمیدم حوصله ی هیچ کاریو نداشتم من موندم چطو ...

منم همین رو میگم به خدا . دختر خاله من تا ۱۵ رو از لحظه تشییع جنازه بیمارستان بخش اعصاب و روان بستری بود ت دوماه هم با کسی نمیتونست حرف بزنه . آدمی که تجربه داره بهتر از هرکس میتونه درک 

تو به تحریک فلک فتنه دوران منی . من به تصدیق نظر محو تماشای توام
2706