2737
2734
عنوان

امروز چهارروز گذشت که ....

| مشاهده متن کامل بحث + 80311 بازدید | 477 پست

هم برای برادر و هم برای پدرتون فاطه خوندم از خدا میخام از اشتباه برادرت بگذره ..

متاسفانه مخالفت با ازدواج برای خیلیا تحملش سخته...خیلی ..مطمعنن نمیخولسته خودشو از بین ببره فقط برای ترس بوده ...خدا رئوفتر از این حرفاست .

حرف شما باعث شد یه چرخی تواینترنت بزنم و درباره علت دریشه خودکشی بفهمم .ظاهرا اکثر مردم تو استان ایلام وشهر ایوان که بیشترین امارخودکشی روداره بیکاری و افسردگیه ...واقعا همه مردم یه شهرباید بمیرن که مسئولین به فکر باشن؟!!تواین مقاله نوشته ایوان یه سینماهم نداره.جوونا باچی خودشونو سرگرم کنن وقتی سینما باشگاه کافه استخر یاخیلی چیزای دیگه ندارن   منم بودم خودمو میسوزندم(استغفرلله)😢خدابرادرتون رو رحمت کنه درد بزرگیه من براشون فاتحه میفرستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا باورم نمیشه یکی چهارمین شب فوت داداشش باشه خونه پر از مهمون و رفت امد بعد بیاد اینجا داستان تعر ...

خب قرار نیست همه مثل هم‌ واکنش نشون بدن که؟؟ ایشون خواستن تعریف کنن تا کمی دلشون خالی شه ، اخه خودکشی رو‌ که‌ نمیشه جلو در و همسایه جار زد

2731
ازصمیم قلبم دعا میکنم برای همتون که هیج وقت عزیزتون ازدست ندیدن چون واقعا سخته خدا خانواده تون براتو ...

تسليت ميگم عزيزم روحش قرين ارامش😭استارتر دوباره ميزاري؟؟

اگ گزاشتي لايك كن ببينم گلم

بياين ياد بگيريم نظر مخالف ريپلاي نكنيم  
اصلا باورم نمیشه یکی چهارمین شب فوت داداشش باشه خونه پر از مهمون و رفت امد بعد بیاد اینجا داستان تعر ...

اینجا تاسه روز ختم میگیرن ویکسره توخونه مهمون میادومیره دیگه نمیان تاهفتم که امروز چهارمین روزش بو  وخلوت الانم بعد چهارروز گوشیم روشن کردم دلیلی برای اثبات حرفهام ندارم دیدی که پرزده خانم شناخت منو وعکس هم گزاشتم اعلامیه هم دارم تاریخ وروزش روش نوشته عزیزم خواستی اونم میزارم

خدایا ما را ان ده که ان به مگذار مارو به که و مه

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ ﴿۱﴾

الْحَمْدُ للّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ ﴿۲

الرَّحْمنِ الرَّحِيمِ ﴿۳﴾

مَالِكِ يَوْمِ الدِّينِ ﴿۴﴾

إِيَّاكَ نَعْبُدُ وإِيَّاكَ نَسْتَعِينُ ﴿۵﴾

اهدِنَا الصِّرَاطَ المُستَقِيمَ ﴿۶﴾

صِرَاطَ الَّذِينَ أَنعَمتَ عَلَيهِمْ غَيرِ المَغضُوبِ عَلَيهِمْ وَلاَ الضَّالِّينَ ﴿۷﴾

یاقاضی الحاجات.
2738
ازصمیم قلبم دعا میکنم برای همتون که هیج وقت عزیزتون ازدست ندیدن چون واقعا سخته خدا خانواده تون براتو ...

منم چند سال پیش برادر ۲۹ سالمو در اثر سرطان خون از دست دادم دوشنبه سالگردشه و حال منم هر سال این روزای اسفند ماه خرابه خرابه😢😢😢

خدا برادرت بیامرزه  حیف کرد خودش برادر من برا زنده موندن خیلی جنگید خیلیییی😭😭😭😭

حرف شما باعث شد یه چرخی تواینترنت بزنم و درباره علت دریشه خودکشی بفهمم .ظاهرا اکثر مردم تو استان ایل ...

برادر منم هیچی نداشت نه پولی نه خدمتی هیچی

خدایا ما را ان ده که ان به مگذار مارو به که و مه
چجوری میتونی گوشی دستت بگیری ؟!!! پناه بر خدااااا  اصن چجوری میتونی حرف بزنییییییی

عجب شما از قضاوت کردن دیگران نمیترسی 😐

«فَاللَّهُ خَيْرٌ حافِظاً وَ هُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ»
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ ﴿۱﴾ الْحَمْدُ للّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ ﴿۲ الرَّحْمنِ الرَّح ...

خدارحمت کنه داداشتونه ناراحت شدم عزیزم خدابهتون صبربده

یاقاضی الحاجات.
مرحوم صادق فرزند حمید ممنونم به خدا ثواب داره براش هرکی میتونه دورکعت نماز یا فاتحه بخونه

خدا رحمتش کنه.

با توام ....ای رفته از دست 😔 هر کجا باشم غمت هست 😢کاش روز رفتن تو ..گریه چشمم را نمیبست 😭رفتی و دلتنگی ام در خانه تنها ماند بغض در وا شد تو رفتی و غصه  اینجا ماند 😞
اینجا تاسه روز ختم میگیرن ویکسره توخونه مهمون میادومیره دیگه نمیان تاهفتم که امروز چهارمین روزش بو & ...

خودت ناراحت نکن خدا کنه هیچکی تو موقعیتش قرار نگیره و نفهمه این حال

2706