2726
عنوان

امروز چهارروز گذشت که ....

| مشاهده متن کامل بحث + 80311 بازدید | 477 پست
من ایلام هستم

عزیززززم خدارحمتش کنه،،گریم گرفت ناراحت شدم

لذت دنیاداشتن کسی است که دوست داشتنش حواسی برای آدم نمیگذارد،،،،،                                یه گل پسردارم شاه نداره،،الانم یه دخترمیخوام لطفاهرکی به امضام نگاکردیه صلوات برای دختردارشدنم بفرسته شایدخدایکی ازاین صلواتاروشنید،،،،،،،،،،،،مرسی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

داداشم خیلی اذیت میکرد گفتم خودش خوب نبود ولی هرچی بود داداشم بود خیلی خام بود قبل فوتش مامانم میگه ...

قرار نیست همه آدما توی موقعیتهای یکسان، واکنش یکسان داشته با شن. شما هم الان اینطوری آرومی

بزرگترین مصیبت برای یک انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن
2728

عزیزم غصه نخور سعی کن مامانتو آروم کنی خدا صبرتون بده ازین حوادث متأسفانه پیش میاد خیلیم بده و خبرش تا مدت ها میچرخه و میگرده همین دختر خانم هنوز همه تو محل میگنش و پدرش رو توف و لعنت میکنن پدرش چند بار وسط کوچه از حال رفته میگن خیلی داغونه

دستم ب آسمانت نمیرسد.. اما یقین دارم رحمت تو ب تمام زمین میرسد.... 
داداشم خیلی اذیت میکرد گفتم خودش خوب نبود ولی هرچی بود داداشم بود خیلی خام بود قبل فوتش مامانم میگه ...

عزیزم یه حرفی میزنم ناراحت نشی الان داداشتون فوت شده  بنظر من اصلا خوب نیست  اگه چیزی ازش میدونید بیان کنید چون خودش نیست از خودش دفاع کنه  و اون دنیا  روحش اذیت میشه 

«فَاللَّهُ خَيْرٌ حافِظاً وَ هُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ»
عزیززززم خدارحمتش کنه،،گریم گرفت ناراحت شدم

جالبه ایلام بالاترین امار خودسوزی و رو داره

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

خودتو با حرف بعضيا ناراحت نکن عزيز

خوب خواستي باماها درد دل کني ديگه

بعدم منم برادر جوون و نادون دارم خيلي با کاراش خانوادمو اذيت ميکنه منم از ايندش ميترسم

زندگي گذر عمر است،،،،
من ایلام هستم

حدس زدم راستش

من اونجا دانشجو بودم و این سبک خودسوزی در حمام رو توی یکی از شهرهای اونجا ، به وفور دیدم. 

بزرگترین مصیبت برای یک انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن
جالبه ایلام بالاترین امار خودسوزی و رو داره

یاخداااااچرااخه؟؟؟

لذت دنیاداشتن کسی است که دوست داشتنش حواسی برای آدم نمیگذارد،،،،،                                یه گل پسردارم شاه نداره،،الانم یه دخترمیخوام لطفاهرکی به امضام نگاکردیه صلوات برای دختردارشدنم بفرسته شایدخدایکی ازاین صلواتاروشنید،،،،،،،،،،،،مرسی 
2706